Góry
Leśna scieżka - kulig letni

Przejażdżka dorożką , biesiada przy ognisku i prawdziwa góralska kapela, a w tle piękna panorama gór. Kulig letni organizowany jest w godznach wieczornych na szczycie Gubałówki, na Butorowym Wierchu, z którego podziwiać możemy niebywałe piękno Tatr oraz magię zachodzącego słońca. Godzinna przejażdżka saniami a następnie 2- godzinna biesiada i zabawa przy muzyce.

 

W trosce o komfort naszych Klientów oraz zdając sobie sprawę, że nie każdy do Zakopanego przyjeżdża samochodem oferujemy odbiór z okolic miejsca zakwaterowania, a dokładnie z najbliższego przystanku autobusowego.

 

 

 

PROGRAM

( łączny czas trwania: 4 h)

 

 

1. Odbiór z okolic miejsca zakwaterowania ( najbliższy przystanek autobusowy) w godzinach wieczornych

 

2. Godzinna przejażdzka dorożkami po Butorowym Wierchu

 

3. Biesiada przy ognisku z kapelą gólaską i poczęstunkiem ( 2 godziny)

 

4. Transfer powrotny

 

UWAGA! Dodatkową opcją w programie jest możliwość wypożyczenia stroju regionalnego, w którym to mają Państwo okazję spedzić wieczór.  Wyjątkowy kulig letni oraz niezapomniane chwile uwiecznione na zdjęciu.

Giewont
Ognisko

Góralski wieczór - kulig letni z biesiadą przy ognisku

i kapelą góralską na żywo

Transport w obie strony

Polana Butorowy Wierch

Kuligi od dawnych lat były bardzo popularną formą rozrywki, której towarzyszyła muzyka, śpiew oraz zabawa przy ognisku. Atrakcja ta jest idealnym relaksacyjnym zwieńczeniem dnia podczas której możemy również podziwiać zachód słońca, a ze szczytu wygląda on jeszcze bardziej magicznie. 

 

Po godzinnej przejażdżce dorożkami, pora na biesiadę. Prawdziwa kapela góralska, która przygrywa przez cały czas trwania poczęstunku dodaje klimatu całemu wydarzeniu . Ognisko, niebo pokryte gwiazdami, góralska muzyka , pyszne jedzenie to idealny pomysł na spędzenie wieczoru z prawdziwym góralskim klimatem

 

Dlaczego Kulig z OtoTatry ?

Szczyt Gubałówki!

 

Zapewne każdy będąc w Zakopanem był na Gubałówce i wie jakie widoki możemy podziwiać z tego miejsca. Nasz kulig to nie tylko trasa doliną wśród drzew, obraz jaki roztacza się z polany na Butorowym Wierchu na długo pozostaje w pamięci. Cisza, spokój i natura.

 

Odbiór z okolic miejsca zakwaterowania

 

Nie wymagamy od Naszych Klientów, aby na własną rękę dostali się do miejsca gdzie organizowany jest kulig. W cenie biletu jest również transport w obie strony.

 

Gwarancja uczciwości

 

Biuro wycieczek jednodniowych OtoTatry to legalnie działająca firma. Organizujemy wycieczki na terenie Polski jak i za granicą. Naszym priorytetem jest zadowolony Klient. 

Rezerwacja bez ryzyka 

 

W przypadku warunków pogodowych, które uniemożliwiają wyjazd i udział w wycieczce, biuro zwraca pieniądze za zakupione bilety ONLINE.

 

Kulig letni panorama

Chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Kulig Górlaski

Muzyka gólaska na zywo podczas biesiady

Poczęstunek przy

ognisku

Cena obejmuje: 

Codziennie: 9.00 - 20.00
ul. Kościuszki 10, Zakopane

Codziennie: 9.00 - 20.00 ul. Kościuszki 10, Zakopane, tel. +48 665 665 676, biuro@ototatry.pl

 

Bilet na wieżę widokową

w Krynicy Zdroju

Ubezpieczenie

zapewnia

KUP ONLINE

Kulig letni widok Tatr

Kulig letni

Dorośli -  150 zł

 

Dzieci do lat 10 - 130 zł

 

Dzieci do lat 3 - GRATIS

Autorski pomysł i wieczór w strojach regionalnych

 

Dodatkowa możliwość przebrania się w stroje regionalne, tak aby przez chwile poczuć się i wygladać jak prawdziwy Góral/Góralka. 

REZERWACJE

I INFORMACJE:

 

+48 665 665 676

 

biuro@ototatry.pl

BIURO CZYNNE:

 

Codziennie

9.00 - 20.00

 

ul. Kościuszki 10

34-500 Zakopane