wycieczki jednodniowe OtoTatry Zakopane

REZERWUJ WYCIECZKI

Instagram
Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Facebook
OtoTatry- logo
TripAdvisor
TripAdvisor
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
OtoTatry- logo

KAPELA GÓRALSKA ORAZ SZAŁAS TĘTNIĄCY ŻYCIEM

Niesamowity wieczór w górskim rytmie!

 

Niepowtarzalny klimat tradycyjnej biesiady i to w wyjątkowym miejscu. Piękna, podhalańska miejscowość - Poronin, a w niej, tuż pod lasem przytulny i bajeczny szałas. To tutaj znana kapela góralska swoim śpiewem i muzyką uprzyjemnia czas. Tutaj toczy się wieczorne życie imprezowe, zawierają się nowe znajomości, umacniają uczucia lub snują się myśli na temat góralskich tradycji. Tutaj się zabawisz i spędzisz niesamowite chwile!

Zapraszamy do poznania naszej nowej oferty!

 

W OFERCIE:

 

• godzinna przejażdżka fasiągiem 10-cio osobowym z Małego Cichego do Poronina

• ognisko na obrzeżach lesu na Jesionkówce

• kapela góralska  - muzyka na żywo, wspólne śpiewy, taniec i świetna zabawa

•wyżywienie bez limitu: kiełbasa do samodzielnego smażenia, żurek regionalny, oscypki, żurawina, chleb ze smalcem,

kiszone ogórki, pieczywo, herbata oraz herbata góralska %

 

 

Realizujemy bon turystyczny w Zakopanem.

Sprawdź pozostałe atrakcje w Zakopanem.

ZAPLANUJ PRZYJEMNY WYPOCZYNEK

GÓRY WIECZOROWĄ PORĄ - RELAKS IDEALNY

 

Jak minął dzień? Na zwiedzaniu miasta, spacerze po górach czy wspinaczce? A może na moczeniu się w wodach termalnych, korzystaniu z sauny i innych zabiegów SPA? Niezależnie od udzielonej odpowiedzi, wiemy jedno - jesteś na urlopie w Górach i wypoczynku nigdy dość! 

Zapraszamy Cię więc na wyjątkową kolację, która odbędzie się na świeżym powietrzu, w towarzystwie zaprzęgu konnego, fiakrów i artystów.

W otoczeniu lasów i oddalonych nieco górskich szczytów. Przy akompaniamencie, którym zajmie się profesjonalna kapela góralska.

Wszystko odbywa się na luzie, w sympatycznej i wesołej atmosferze. Możesz śpiewać, tańczyć lub tylko słuchać i zatracać się w niezwykłym klimacie Podhala i gościnności tutejszych mieszkańców. Wieczór w tym miejscu to cudowne oderwanie się od codzienności i przytłaczających obowiązków. 

Podaruj sobie przyjemne chwile wytchnienia.

Regionalne jedzenie
Góralskie przysmaki

PROGRAM WIECZORU

 

( godzinny kulig + biesiada z kapelą góralską)

4. Transport powrotny

KIEŁBASA, ŻUREK REGIONALNY, OSCYPKI, ŻURAWINA, CHLEB ZE SMALCEM, KISZONE OGÓRKI, PIECZYWO, KETCHUP, MUSZTARDA, HERBATA ORAZ HERBATA GÓRALSKA Z ALKOHOLEM

3. Kapela góralska na żywo - 2 godzinna biesiada przy ognisku, połączona z poczęstunkiem bez limitu:

2.Godzinna przejażdżka fasiągiem 10-cio osobowym (trasa: Małe Ciche - Poronin, Jesionkówka)

1. Odbiór z okolic miejsca zakwaterowania (ok. godz. 18:00-18:30)

DLACZEGO FASIĄG?

Poznaj tradycyjny pojazd góralski

 

Atrakcja jaką jest biesiada i grająca na żywo kapela góralska z pewnością zbliży Cię do naszej kultury i pomoże nawet wejść w ten klimat tanecznym krokiem. Zanim jednak do tego dojdzie, poznasz nasze tradycyjne i od wieków już znane góralskie “taksówki”. Fasiągi w naszej kulturze funkcjonują od wieku XIX, kiedy to pokonywały naprawdę długie trasy! Ten charakterystyczny środek lokomocji służył do przewożenia turystów aż z Krakowa pod sam Giewont! Co prawda Twoja podróż nie zajmie trzech dni jak w tym przypadku, ale na pewno zapamiętasz ją na długo. Pojedziesz bowiem czterokołowym pojazdem konnym, który wyglądem przypomina wóz! Ta nietypowa taksówka pozwoli Ci latem poczuć nieco klimat kuligu, którego zwieńczeniem będzie kapela góralska i jej świetny występ.

Fasiąg góralski tradycyjny wóz

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Organizacja wycieczek i atrakcji w górach to coś, czym zajmujemy się od dłuższego czasu i w co wkładamy całe nasze góralskie serca. Bardzo dobrze znamy nasz dom, wiemy co dla nas jest ważne i co może zachwycić naszych Gości:

 

Kapela Góralska to element, który przy każdej atrakcji świetnie się sprawdzi i umili Twój czas.

→ Wyjątkowe miejsce - piękny szałas na Jesionkówce, który gwarantuje zabawę w spokojnym i intymnym miejscu. 

→ Znamy tutejszych gospodarzy i organizujemy poczęstunek składający się z tradycyjnych, domowych pyszności.

→ Współpracujemy z doświadczonymi fiakrami, którzy także latem zorganizują niezapomniany przejazd tradycyjnymi fasiągami.

 

JUŻ DZIŚ ZAPISZ SIĘ NA ATRAKCJĘ KAPELA GÓRALSKA I PRZEKONAJ SIĘ JAK WYGLĄDA TRADYCYJNE BIESIADOWANIE NA PODHALU.

KUP ONLINE

DZIECI DO LAT 3 - GRATIS

BILET ULGOWY DO LAT 16 - 160 zł/os.

BILET NORMALNY - 180 zł/ os.

KULIG LETNI 

W Poroninie

Kapela góralska i kulig letni w Poroninie

KAPELA GÓRALSKA- MUZYKA SPOD SAMIUŚKICH TATER

Ponadczasowe teksty podyktowane miłością do gór

 

Kapela góralska wyróżnia się tym, że zagrać i zaśpiewać może każdą piosenkę ale melodie wygrywane na skrzypcach i charakterystyczny głos wokalisty już zawsze zdradzą pochodzenie zespołu. Żaden inny piosenkarz, żaden inny Polak nie wyróżnia się głosem tak jak Góral: donośny, tubalny i wibrujący męski głos niesie się echem i odbija od tatrzańskich grani, trafiając i rozkochując w sobie serca słuchaczy. Jeśli nie miałeś możliwości posłuchać tej muzyki na żywo lub miałeś i pragniesz więcej - koniecznie skorzystaj z atrakcji Kapela Góralska. 

 

Wieczór przy blasku ognia

 

Romantyczna atmosfera w górskim szałasie

Ognisko było niegdyś uwielbianą formą spędzania letniego czasu. Żaden grill czy kiełbasa z rusztu nie zastąpią blasku i trzaskania palącego się drewna oraz niezapomnianego klimatu śpiewanych przy ognisku piosenek. Ciepło jakie bije z ognia, odbicie płomieni w oczach bliskiej nam osoby to wystarczające powody aby wybrać właśnie tą opcję na udany wieczór. Dawne biesiady przy ognisku wiązały się przede wszystkim z dźwiękami gitary, my postanowiliśmy ulepszyć nieco muzyczną oprawę. Ognisko na Jesionkówce uświetni najprawdziwsza kapela góralska! Już nigdy kiełbasa nie będzie smakować Ci tak jak ta, którą sam usmażysz w ogniu, przy akompaniamencie rodowitych górali.

CENA OBEJMUJE: 

POCZĘSTUNEK PRZY OGNISKU

Kulig z ogniskiem

TRANSPORT W OBIE STRONY

Transport na kulig

MUZYKĘ GÓRALSKĄ NA ŻYWO PODCZAS

2-GODZINNEJ BIESIADY

Kulig z muzyką góralską

GODZINNY KULIG

10- OS. FASIĄGIEM 

Kulig z pochodniami

KULIG LETNI - GALERIA ZDJĘĆ

Regionalne jedzenie - Zakopane
Pieczenie kiełbasek na ognisku
Kulig saniami 8-osobowymi lub na wozach
Kapela góralska Zbóje
Biesiada w dolinie
Szałas regionalny
Kulig przez las
Biesiada pod lasem

IDEALNA ATRAKCJA DLA:

→ Miłośników muzyki - jeśli lubisz tańczyć lub interesujesz się muzyką i pragniesz odkrywać jej różne rodzaje, powinieneś wybrać właśnie tę atrakcję. W uroczym otoczeniu przyrody będziesz mógł posłuchać tradycyjnych melodii góralskich lub nowoczesnej muzyki w wykonaniu tutejszej kapeli.

 

→ Zakochanych - ognisko wieczorową porą i taniec w jego blasku, wspólne słuchanie muzyki w specjalnie przygotowanym kąciku dla par. Twoja druga połówka będzie zachwycona po tak spędzonym wieczorze!

 

→ Grup turystycznych - paczka znajomych, wycieczka z pracy czy szkoły. Jeśli jesteście w Górach w kilka osób, idealnym rozwiązaniem jest spędzenie wieczoru na zabawie, gdzie każdy ma możliwość porozmawiać z każdym, zatańczyć i po prostu zrelaksować przy dźwiękach muzyki. Dodatkowo jest to też opcja na wspólną kolację na świeżym powietrzu!

 

→ Każdego! Kapela góralska, ognisko i przejażdżka fasiągiem to atrakcja, która nie wymaga żadnych umiejętności, sprzętu ani osiągnięcia jakiegokolwiek wieku. Tutaj uczestniczyć i bawić się może każdy!

UNIQA
OtoTatry
Instagram

BIURO CZYNNE:

poniedziałek - sobota → 8.00 - 20.00

niedziela → 10.00 - 19.00

ADRES → ul. Kościuszki 25, 34-500 Zakopane

REZERWACJA I INFORMACJE:

Infolinia czynna codziennie → 8.00- 22.00

TELEFON →  +48 665 665 676

E-MAIL →  biuro@ototatry.pl

Facebook
Twitter
Kulig letni z OtoTatry