Kulig Zakopane - przejażdżka w zimowej scenerii !

 

 

 

Góry są piękne o każdej porze roku, lecz góry pokryte śniegiem mają w sobie coś magicznego. Jako oficjalny organizator wycieczek jednodniowych pragniemy zabrać Cię na prawdziwy góralski kulig rozświetlony blaskiem pochodni. Wszystko odbywa się na szczycie Gubałówki, na Butorowym Wierchu gdzie roztacza się niepowtarzalny widok na Tatry. Po godzinnej przejażdzce 4-ro lub 8-mio osobowymi saniami czeka na uczestników biesiada przy ognisku z kapelą góralską na żywo. Kulig Zakopane - zimowa atrakcja w Górach.

 

W trosce o komfort naszych Klientów oraz zdając sobie sprawę, że nie każdy do Zakopanego przyjeżdża samochodem oferujemy wliczony w cene biletu odbiór z okolic miejsca zakwaterowania, a dokładnie z najbliższego przystanku autobusowego.

 

PROGRAM

 ( kulig Zakopane - łączny czas trwania ok. 3 h)

 

 

1. Wyjazd na kulig i odbiór z okolic miejsca zakwaterowania 


2. Godzinna przejażdżka saniami przy górnej stacji kolejki na Butorowy Wierch  ( trasa prowadzi przez las wśród drzew pokrytych śniegiem oraz przez polanę, z której podziwiać możemy panoramę Tatr)

 

3. Poczęstunek przy ognisku i kapeli góralskiej ( kiełbasa do samodzielnego pieczenia, dodatki do kiełbasy takie jak chleb, musztarda, ketchup oraz bigos, herbata, herbata góralska) 

Konie kulig Zakopane
Butorowy Wierch Kulig
Kulig Zakopane Butorowy

1. Jak można zakupić bilet 

Bilet na Kulig Zakopane można zakupić na naszej stronie internetowej ONLINE albo w naszym biurze koło Krupówek ul. Kościuszki 10

 

2. Ilu osobowe są sanie?   

Sanie są 4- osobowe i 8- osobowe (zdjęcie poglądowe powyżej). W przypadku gdy 2 osoby chcą mieć sanie na wyłączność pobierana jest opłata 40 zł za jedno miejsce  w saniach.

 
3. Co z dziećmi, które nie mają ukończone trzech lat? 
Dzieci do lat 3 jada gratis, lecz zarówno w busie jak i w saniach siedzą na kolanach u jednego  z rodziców. Jest możliwość także wykupienia miejsca w saniach dla dziecka, koszt 40 zł. 

 

 
4. Co w przypadku gdy nie będzie śniegu, a bilety zostały opłacone
W przypadku osób indywidualnych, jeżeli nie będzie możliwości zorganizowania  kuligu na saniach mamy dwie opcje: kulig w dorożkach bądź zwrot pieniędzy. 
 
5. Czy kulig Zakopane odbywa się tylko w zimie? Czy mają może Państwo jakąś podobną ofertę na lato?
Tak, organizujemy również kulig letni z biesiadą góralską, ogniskiem, i muzyką na żywo. Więcej informacji tutaj:  https://ototatry.pl/kulig-letni
 
 

 

Kulig Zakopane Giewont
Kulig Zakopane zdjęcie grupowe
Panorama Tatr
Kulig Zakopane śnieżna kraina
Kulig Zakopane trasa
Sanie kulig

Butorowy wierch - panoramiczny kulig Zakopane

 

Butorowy Wierch jest to wzniesienie na Pogórzu Gubałowskim (1160 m. n.p.m.), pomiędzy Gubałówką ,a Palenicą Kościeliską. Od Tatr oddziela je Rów Tatrzański, w którym znajdują się miejscowości takie jak np. Kościelisko, Zakopane. Takowe usytuowanie pasma sprawia, że jest to świetne miejsce, z którego mamy możliwość zobaczyć całą panoramę Tatr.

 

Na Butorowy Wierch możemy dojść kilkoma szlakami turystycznymi. Zielony szlak prowadzi z Kir, a żółty i niebieski z Zakopanego. Mamy też możliwość wjechania z Kościeliska przez ul. Salamandra. Te właśnie trasę pokonujemy jadąc na kulig. Widoki z Salamandry są niebywale piękne. W ciągu dnia panorama gór, które wydają sie być jak na wyciągnięcie ręki, a nocą widok pięknie rozświetlonego Zakopanego. Trzecim sposobem by dostać się na Butorowy jest Kolejka, którą wyjechać można na Gubałówkę, a dalej już tylko 20 minut spacerem.

 

 

Obraz gór podczas kuligu

Gwarancja uczciwości

 

Biuro wycieczek jednodniowych OtoTatry to legalnie działająca firma. Organizujemy wycieczki na terenie Polski jak i zagranicą. Naszym priorytetem jest zadowolony Klient. 

Rezerwacja bez ryzyka 

 

W przypadku braku śniegu i możliwości kuligu na saniach proponujemy kulig dorożkami lub ZWROT PIENIĘDZY.

Odbiór z okolic miejsca zakwaterowania

 

Nie wymagamy od Naszych Klientów, aby na własną rękę dostali się do miejsca gdzie organizowany jest kulig. W cenie biletu jest również transport w obie strony.

Szczyt Gubałówki!

 

Zapewne każdy będąc w Zakopanem był na Gubałówce i wie jakie widoki możemy podziwiać z tego miejsca. Nasz kulig to nie tylko trasa doliną wśród drzew, obraz jaki roztacza się z polany na Butorowym Wierchu na długo pozostaje w pamięci. Cisza, spokój i natura.

Kuligi od dawnych lat były bardzo popularną formą rozrywki, której towarzyszyła muzyka, śpiew oraz zabawa przy ognisku. Atrakcja ta jest najczęściej wybierana przez Gości odwiedzających  Zakopane w sezonie zimowym. Kulig Zakopane to doskonała rozrywka dla każego.

 

Po godzinnej przejażdżce saniami , której magii dodają pochodnie pora na biesiadę. Prawdziwa kapela góralska, która przygrywa przez cały czas trwania poczęstunku dodaje klimatu całemu wydarzeniu . Ognisko, niebo pokryte gwiazdami, góralska muzyka , pyszne jedzenie to idealny pomysł na spędzenie wieczoru z prawdziwym góralskim klimatem.

Pędząc saniami oświetlonymi przez pochodnie, można poczuć się jak dawna szlachta, która uwielbiała ten sposób spędzania czasu w górach!

Dlaczego Kulig Zakopane z OtoTatry ?

Dorośli - 120 zł

 

Dzieci do lat 10 - 100 zł

 

Dzieci do lat 3 - GRATIS

Kulig Zakopane 

Kulig Zakopane

Kulig Zakopane - chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Transport w obie strony

Góralski Kulig Zakopane z pochodniami

Muzykę góralską na żywo podczas biesiady

Poczęstunek przy ognisku

Cena obejmuje: 

Opis wycieczki:

 
Wyjazd z Zakopanego w godzinach porannych
(odbiór z miejsc zakwaterowania)
Sprawdź główne punkty odbioru na terenie Zakopanego i okolic

Bilet normalny:


od 6.12 do 31.12 - 130 zł

od 1.01.20 do 23.02 - 120 zł

Ubezpieczenie

zapewnia

Ubezpieczenie

zapewnia

NOWOŚĆ

2018!

Zakopane kulig – zabawa w góralskim stylu!

 

Jak wygląda kulig z ogniskiem Zakopane? Program imprezy jest tak zorganizowany, aby dostarczyć naszym Klientom jak najwspanialszych przeżyć, w jak największym komforcie!

Opis wycieczki:

 
Wyjazd z Zakopanego w godzinach porannych
(odbiór z miejsc zakwaterowania)
Sprawdź główne punkty odbioru na terenie Zakopanego i okolic

Bilet normalny:


od 6.12 do 31.12 - 130 zł

od 1.01.20 do 23.02 - 120 zł

NOWOŚĆ

2018!

Opis wycieczki:

 
Wyjazd z Zakopanego w godzinach porannych
(odbiór z miejsc zakwaterowania)
Sprawdź główne punkty odbioru na terenie Zakopanego i okolic

Bilet normalny:


od 6.12 do 31.12 - 130 zł

od 1.01.20 do 23.02 - 120 zł

NOWOŚĆ

2018!

Kulig w Zakopanem – zabierz z gór wspaniałe wspomnienia!

 

 

Pobyt w górach, zwłaszcza w naszych pięknych Tatrach, to świetna okazja nie tylko do wypoczynku we wspaniałym otoczeniu, ale także możliwość wzięcia udziału w wielu ciekawych atrakcjach. Jedną z największych, która zapewnia spektakularne wrażenia zarówno dorosłym, jak i dzieciom, jest oczywiście kulig w Zakopanem! Jest to coś, co każdy powinien przeżyć chociaż raz w życiu. Dlatego z przyjemnością pokazujemy turystom ten wspaniały element góralskiej tradycji. Co najważniejsze, nasi Klienci mogą liczyć na najtańszy kulig w Zakopanem – w tym kulig w Zakopanem z pochodniami. A wszystko to z ciekawą otoczką i wieloma dodatkowymi atrakcjami!

 

Warto bowiem wiedzieć, że kulig w Zakopanem to nie tylko przejażdżka saniami, która sama w sobie jest niezaprzeczalnie wspaniałym przeżyciem. Jest to kulig z ogniskiem, dlatego cała zabawa trwa o wiele dużej i niesie ze sobą także inne rozrywki, których punktem kulminacyjnym jest ognisko i biesiada z prawdziwymi góralami! Taki kulig Zakopane to w rzeczywistości kilkugodzinna impreza w typowo góralskim otoczeniu, do której jazda saniami jest dopiero wstępem, co prawda wstępem wspaniałym i niezapomnianym!

Opis wycieczki:

 
Wyjazd z Zakopanego w godzinach porannych
(odbiór z miejsc zakwaterowania)
Sprawdź główne punkty odbioru na terenie Zakopanego i okolic

Bilet normalny:


od 6.12 do 31.12 - 130 zł

od 1.01.20 do 23.02 - 120 zł

NOWOŚĆ

2018!

Dunajec - Majere

Codziennie: 9.00 - 20.00
ul. Kościuszki 10, Zakopane

Codziennie: 9.00 - 20.00 ul. Kościuszki 10, Zakopane, tel. +48 665 665 676, biuro@ototatry.pl

 

KUP ONLINE

KULIG ZAKOPANE - galeria zdjęć

REZERWACJE

I INFORMACJE:

 

+48 665 665 676

 

biuro@ototatry.pl

BIURO CZYNNE:

 

Codziennie

9.00 - 20.00

 

ul. Kościuszki 10

34-500 Zakopane