AXA
Twitter
Facebook

REZERWACJE

I INFORMACJE:

 

+48 665 665 676

 

biuro@ototatry.pl

BIURO CZYNNE:

 

Codziennie

9.00 - 20.00

 

Kościuszki 10

34-500 Zakopane

 

Instagram
Tarcza finansowa

   Atrakcje Zakopane do 4 godzin- chcesz dowiedzieć się więcej ?

 

ZOBACZ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

 

1. Czy 4 godziny to czas trwania danej atrakcji czy czas ten obejmuje również transport na miejsce i z powrotem?

 

   Tak, atrakcje zakopane do 4 godzin to czas w połączeniu z transportem (odbiór z miejsca i powrót)

 

2. Czy decydując się na “Wieczór w termach” można wybrać inny termin, np. poranny lub popołudniowy?

 

    Tak, w ofercie wyjazdu na termy jest możliwość dokonania rezerwacji biletów porannych jak i wieczornych. Termin              wyjazdu na termy jest ustalany indywidualnie. Wejście na Termy jest o 11.00 lub o 19.00

 

3. Czy mogę kupić bilet na wybraną atrakcję w formie Voucher-u prezentowego?

 

   Tak, posiadamy przygotowane vouchery, które można wręczyć w formie upominku.  Voucher jest indywidulanie                   przygotowywany na wybraną atrakcje Zakopane bądź inne wycieczki jednodniowe. Zapytania prosimy kierować na             adres mailowy : biuro@ototatry.pl

 

4. Jaka jest granica wieku, od której można wziąć udział w przejażdżce quadem?

 

   W ofercie posiadamy również wyprawy na quadach. Minimalny wiek uczestnika to 4 lata.

AUTORSKI PROGRAM

 

Jesteśmy w stanie zorganizować prywatną wycieczkę  w dowolnej konfiguracji. Wycieczki jednodniowe Zakopane- dostosujemy program każdej z nich do Twoich potrzeb.

 

Autorski program

PUNKTY ODBIORU

 

W trosce o naszych Klientów mamy kilkadziesiąt punktów odbioru. Jadąc z nami na wycieczkę można liczyć na odbiór z najbliższego przystanku autobusowego. 

Punkt odbioru

KAMERALNY WYPOCZYNEK

 

Atrakcje Zakopane to program idealny dla tych, którzy cenią sobie prywatność i chcą w wyjątkowy sposób spędzić chwile z najbliższymi. Oferta ta gwarantuje szerokie możliwości zorganizowania wycieczki prywatnej.

Atrakcje Zakopane

BEZPIECZNA PODRÓŻ

 

Rozumiemy jak ważny jest komfort podróży dla każdego z naszych Klientów, dlatego w przypadku osób indywidualnych ubezpieczenie zapewnia Towarzystwo Ubezpieczeń AXA.

Atrakcje Zakopane

KOMFORTOWA PODRÓŻ

 

Oferujemy transport wygodnym, 8-osobowym minibusem lub busem dzięki czemu podróż jest komfortowa i szybka. Pojazdy są regularnie serwisowane i gotowe do drogi w każdych warunkach pogodowych.

Atrakcje Zakopane

ZAKUP WYCIECZEK PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

 

Działamy stacjonarnie, a także online. Wszystkie wycieczki jednodniowe Zakopane można zakupić o dowolnej porze 7 dni w tygodniu.

 

Atrakcje Zakopane

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

 

Uzyskasz wszelkie informacje o wycieczkach krajowych jak i zagranicznych, znajdziesz program każdej z nich. W przypadku pytań odpowiemy na wszystkie za pośrednictwem czatu, telefonu oraz maila.

Atrakcje Zakopane

DOŚWIADCZENIE I PASJA

 

Nasz zespół już od wielu lat prężnie działa w branży transportowej na terenie Polski jak i za granicą. Naszym głównym celem jest zadowolony Klient.

Atrakcje Zakopane

Atrakcje Zakopane do 4 godzin - dlaczego oferta biura OtoTatry?

Imprezy dla grup

Atrakcje Zakopane to nie tylko stała oferta ale przede wszystkim odpowiedź na potrzeby naszych Klientów. Czekamy na Państwa sugestie co do ulubionej formy rozrywki i preferowanych udogodnień.

IMPREZY

DLA GRUP

Kasprowy Wierch

KASPROWY

WIERCH

Kasprowy Wierch to obowiązkowy punkt na liście miejsc do odwiedzenia w Zakopanem. Sam przejazd kolejką dostarcza niemałych wrażeń, a rozpościerające się widoki na Tatry zapierają dech w piersiach.

Atrakcje zakopane - Widokowa przejażdżka

Romantyczny objazd dorożką lub fasiągiem to propozycja zarówno dla zakochanych w sobie, jak i miłośników gór. Przejazd Pasmem Gubałowskim gwarantuje niezapomniane widoki panoramy Tatr i Zakopanego.

WIDOKOWA PRZEJAŻDŻKA

Atrakcje Zakopane gwarantują nie tylko moc wrażeń ale też chwile relaksu. Idealnym pomysłem na romantyczny wieczór lub przyjemny wypoczynek w gronie bliskich jest skorzystanie z oferty  basenów termalnych.

Termy Zakopane - wyjazd wieczorny

WIECZÓR

W TERMACH

Atrakcje zakopane - Wyprawa na Quadach

Propozycja dedykowana dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Nasi instruktorzy przygotowali trasy zarówno dla osób początkujących, jak i amatorów mocnych wrażeń. Każdy podjazd gwarantuje dodatkowo piękne krajobrazy górskie.

WYPRAWA

NA QUADACH

Wieczór Góralski

Pyszne regionalne jedzenie przy blasku ogniska i humor miejscowego wodzireja. Do tego góralska muzyka na żywo, a to wszystko na szczycie pięknej Gubałówki. Idealny pomysł na beztroskie chwile na Podhalu.

BIESIADA Z GÓRALAMI

I ATRAKCJAMI

ATRAKCJE ZAKOPANE 

 

ATRAKCJE ZAKOPANE DO

4 GODZIN LUB NA WIECZÓR

 

MAKSIMUM ROZRYWKI W KRÓTKIM CZASIE

W OtoTatry dbamy o tych, którzy nie chcą poświęcać całego dnia na wyjazd. Dlatego też urozmaiciliśmy naszą ofertę o krótkie, maksymalnie 4-godzinne atrakcje. Ta opcja dedykowana jest dla klientów indywidualnych oraz zorganizowanych grup, które mają już swoje plany i pragną dodatkowo wypełnić pozostałe chwile wolnego czasu.   

 

Atrakcje Zakopane do 4 godzin to oferta, która gwarantuje spędzenie niezapomnianych chwil na terenie Podhala.

Zapraszamy do naszego biura gdzie przedstawimy szczegóły oraz biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje, pomożemy wybrać najlepszą ofertę.

Kulig letni - Gubałówka
OtoTatry- logo
Codziennie: 9.00 - 20.00
ul. Kościuszki 10, Zakopane
Facebook
Instagram
Język angielski

 Codziennie: 9.00 - 20.00   /   ul. Kościuszki 10, Zakopane   /   tel. +48 665 665 676   /   biuro@ototatry.pl

KUP ONLINE

WYCIECZKI :