AXA
Twitter
Facebook

REZERWACJE

I INFORMACJE:

 

+48 665 665 676

 

biuro@ototatry.pl

BIURO CZYNNE:

 

Codziennie

9.00 - 20.00

 

Kościuszki 10

34-500 Zakopane

 

Instagram

event profesjonalnie zorganizowany przez doświadczony zespół OtoTatry

klimatyczne i przytulne miejsce wydarzenia

tradycyjne dania i słynna herbata góralska bez limitu

niezapomniane przeżycia i wyjątkowe wspomnienia z Poronina!

zabawę na świeżym powietrzu z pięknymi widokami

niezapomniany wieczór w towarzystwie rdzennych Górali

tradycyjną muzykę na żywo w wykonaniu profesjonalnego zespołu góralskiego,

CO GWARANTUJE BIESIADA GÓRALSKA:

GÓRY W BLASKU OGNIA

 

Miłośnicy pięknych widoków lub romantycznej oprawy będą zachwyceni możliwością spędzenia wieczoru przy blasku prawdziwego ogniska. Grill elektryczny czy gazowy stoi dziś na każdym podwórku czy balkonie, ale to trzask palącego się w ogniu drzewa, zapach dymu na ubraniu i sam blask płomieni tworzą wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, którego na co dzień nie sposób stworzyć. Prawdziwa biesiada góralska musi odbywać się przy ognisku, bo tylko siedząc przy nim muzyka nabiera nadzwyczajnych dźwięków, a wspólny śpiew dodatkowo zbliża.

1. Odbiór z okolic miejsca zakwaterowania: 18.00 - 18.30

2. Biesiada 3- godzinna przy ognisku z kapelą góralską na żywo, poczęstunkiem i wodzirejem: 19.00 -22.00

 

W PROGRAMIE:

 

✦ REGIONALNE ATRAKCJE

- ,,smarowanie narty ,,

- nauka tańca góralskiego - wybór Zbójnika wieczoru

✦ MENU BEZ LIMITU:

- żurek regionalny

- kiełbasa do samodzielnego pieczenia,

- oscypek,

- żurawina,

- chleb ze smalcem,

- ogórki kiszone

- herbata góralska

- herbata

- pieczywo,

- dodatki (ketchup, musztarda)

 

3. Transfer powrotny 22.00 - 22.30

1. Czy biesiada góralska odbywa się tylko w weekendy?

 

Nie, aktualnie organizujemy wydarzenie dwa razy w tygodniu: w każdą środę oraz każdy piątek. 

 

2. Jak długo trwa biesiada?

 

Sama biesiada góralska trwa 3h (od 19:00 do 22:00). Należy jednak zarezerwować więcej czasu na dojazd.  Odbiór odbywa się około 18:00 - 18:30, w zależności od lokalizacji Twojego miejsca noclegu.

 

3. Czy biesiada góralska to oferta dla dorosłych?

 

Nie, atrakcja ta dedykowana jest dla wszystkich, niezależnie od wieku.

 

4. Czy rezerwacja gwarantuje odbycie się imprezy?

 

Może zdarzyć się, że ze względu na małą liczbę osób zainteresowanych, biesiada góralska zostanie odwołana. W takim przypadku skontaktujemy się z Tobą najpóźniej do godz. 12:00 w planowanym dniu wydarzenia.

 

 

Chcesz zatańczyć jak góralka lub na jeden wieczór przemienić się w Zbójnika? Chętnie Ci w tym pomożemy. Nie czekaj, już teraz zarezerwuj swoje miejsce w wydarzeniu biesiada góralska i poznaj Podhale od imprezowej strony!

 
 

 

BIESIADA GÓRALSKA - MASZ WĄTPLIWOŚCI?

 

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania.

Kulig Zakopane góry
Kulig przez las
Kulig przez las
Kulig przez las
Kulig przez las
Kulig przez las
Kulig przez las
Kulig przez las
Panorama Tatr - kulig w Zakopanem
Kulig saniami 8- osobowymi
Kulig w saniach
Kulig widokowy

BIESIADA GÓRALSKA - GALERIA ZDJĘĆ

Transport na kulig

TRANSPORT W OBIE STRONY

Kulig z pochodniami

ZABAWY PROWADZONE PRZEZ WODZIREJA

Kulig z muzyką góralską

MUZYKĘ GÓRALSKĄ NA ŻYWO PODCZAS BIESIADY

Kulig z ogniskiem

POCZĘSTUNEK PRZY OGNISKU

CENA OBEJMUJE: 

KLIMATYCZNY SZAŁAS W PORONINIE

 

Miejsce, w którym odbywa się Biesiada góralska to uroczy szałas zlokalizowany tuż pod lasem na wzniesieniu, z którego podziwiać można Poronin. Ta podhalańska wioska cieszy się popularnością szczególnie wśród osób, które cenią sobie spokojny wypoczynek i kontakt z tubylcami, zamiast przepełnionych turystami uliczek większych miast. 

W Poroninie spotkać można otwartych i serdecznych Górali, w których codziennym życiu widać  odzwierciedlenie tutejszej tradycji. Dzięki jej pielęgnowaniu znajduje się tu wiele punktów, przydomowych budek z własnymi wyrobami, idealnymi pod kątem jakości, a w przypadku potraw, także smaku.

 

 

TRADYCYJNIE I SMACZNIE PO GÓRALSKU

 

Nie masz w hotelu lub pensjonacie możliwości zamówienia kolacji? Zapomnij o kolejnych standardowych restauracjach czy karczmach. Skorzystaj z atrakcji Biesiada z Góralami i zapłać nie tylko za jedzenie, ale za niepowtarzalny klimat i oryginalną oprawę Twojego posiłku. Biesiada góralska zapewni Ci menu bez limitu w towarzystwie muzyki, śpiewu i wspaniałych historii opowiedzianych przez rodowitych Górali.

Decydując się na ten typ atrakcji będziesz mieć możliwość skosztowania typowych dla regionu potraw, przygotowanych zgodnie z tradycyjnym przepisem. Świeży żurek, kiszone domowym sposobem ogórki oraz oscypek wytworzony w dobrze nam znanej bacówce, zachwycą nawet najbardziej wymagające kubki smakowe. Biesiada góralska to świetna zabawa z pysznym jedzeniem!

 

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ZBÓJNIKIEM!

 

Dobre nastroje Gości podczas całego wydarzenia to cały sukces naszej atrakcji. Dlatego zatrudniamy profesjonalnego i zawsze naładowanego pozytywną energią wodzireja, który zadba o Twój dobry humor! Podczas imprezy poznasz nasze tradycyjne gry i zabawy, które często pojawiają się na okolicznościowych imprezach góralskich. W planie będzie nauka tańca góralskiego oraz obowiązkowo wybrany zostanie Zbójnik wieczoru. Przekonaj się sam, czy masz szansę nim zostać! Biesiada góralska Ci to umożliwi.

Kulig saniami

BILET NORMALNY - 

BILET ULGOWY DO 14 R.Ż - 

DZIECI DO LAT 3 - 

BIESIADA GÓRALSKA

KUP ONLINE

Kulig z kapelą góralską na żywo

Jak urlop to pełna beztroska! Od początku do końca zajmiemy się zorganizowaniem Twojego wieczoru w Poroninie. Przyjedziemy w umówiony punkt zlokalizowany w pobliżu Twojego noclegu, a po skończonej imprezie odwieziemy Cię na miejsce. Przygotujemy poczęstunek oraz napoje bez limitu. Rozpalimy ognisko, które stworzy bajeczny klimat. W trakcie zabawy także postaramy się, aby powodów do śmiechu nie zabrakło.

Współpracujący z nami wodzirej zadba o rozrywkę - w trakcie biesiady nikt nie będzie się nudził!

Rezerwujeszmy zajmujemy się resztą!

Jak wygląda Biesiada z Góralami? Program imprezy jest tak zorganizowany, aby dostarczyć naszym Klientom jak najwspanialszych przeżyć, w jak największym komforcie!

BIESIADA GÓRALSKA - ORGANIZACJA I PRZEBIEG ATRAKCJI

Kulig Zakopane - Tatrzańśki
Kulig Tatrzański

Spędzasz urlop w górach i nie masz pomysłu na wieczór? Biesiada góralska to idealna koncepcja na kilka godzin relaksu w wyśmienitym towarzystwie. Po wielu godzinach zwiedzania lub górskich wędrówek, czas pełen śmiechu i beztroski  to perfekcyjne zakończenie kolejnego górskiego dnia.

 

Realizujemy bon turystyczny w Zakopanem.

Sprawdź pozostałe atrakcje w Zakopanem.

BIESIADA GÓRALSKA - IDEALNY WIECZÓR W GÓRACH!

Kulig Zakopane
OtoTatry- logo
Facebook
Instagram
Język angielski

Idealny czas zapomnienia
 

Góry traktowane są jako miejsce wyciszenia się. Odskocznia od codziennych zmagań z rzeczywistością. Bajeczne widoki, otoczenie przyrody i dźwięki natury dochodzące zewsząd pozwalają na moment przenieść się do lepszego świata. Jednak w trakcie urlopu należy się również odrobina szaleństwa!

Biesiada góralska to rozwiązanie dające właśnie taką możliwość! To tutaj zamiast szumu potoku rozkoszować się będziesz dźwiękiem skrzypiec. Zamiast  ćwierkania ptaków usłyszysz melodie nucone przez wokalistę znanej kapeli góralskiej. Zamiast przemyśleń w trakcie samotnych wędrówek, spędzisz czas w gronie przyjaciół, bliskich, a także innych miłośników Tatr. Poza pięknem i naturalnością, nasza kultura uwielbia folklor, zabawę i wspólne biesiadowanie. Pokażemy Ci, jak wygląda prawdziwa biesiada góralska!