wycieczki jednodniowe OtoTatry Zakopane

REZERWUJ WYCIECZKI

Instagram
Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Facebook
OtoTatry- logo
TripAdvisor
TripAdvisor
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
OtoTatry- logo

  PROGRAM 

KUP ONLINE

RAFTING DUNAJEC

bilet normalny: 200 zł

bilet ulgowy do lat 10: 180 zł

REZERWUJ WYCIECZKĘ

Wyjazd z Zakopanego i okolic w godzinach porannych (odbiór z punktów odbioru)

1 ⇒

Spływ pontonem lub kajakiem Przełomem Dunajca (czas: ok 2 godziny)

2 ⇒

Niedzica - (czas wolny ok. 1,5 godziny) W tym czasie można dodatkowo zwiedzić do wyboru:

  •   Zamek w Niedzicy

  •   Zapora zbiornika Czorsztyńskiego

  •   Park linowy

  •   Park miniatur zabytków Podtatrza

  •   Park miniatur "Śladami objawień Matki Bożej" lub odwiedzić Karczmę Browar "Zadyma"

3 ⇒

Zabytkowy Kościółek w Dębnie Podhalańskim (czas ok. 20 minut) 

4 ⇒

WYCIECZKA ORGANIZOWANA W SEZONIE LETNIM → CODZIENNIE

  OPIS ATRAKCJI RAFTING DUNAJEC 

Rafting Dunajec

Rafting Dunajec

wspaniała przygoda w Pieninach  

Rafting Dunajec to atrakcja, której po prostu nie można sobie odmówić. Jest to bowiem idealna okazja do przeżycia niezapomnianych chwil w jednym z najpiękniejszych miejsc w kraju! Przy czym jest to również świetny sposób na rozpoczęcie przygody z kajakarstwem i raftingiem górskim. Wszystko za sprawą stosunkowo niewielkiej trudności spływu Dunajcem, który w 6-stopniowej klasyfikacji rzek górskich pod względem trudności, określany jest jako WW1-2. Świadczy to o tym, że drogę płynięcia pontonu czy kajaku można obrać w łatwy sposób, nie ma tutaj większych przeszkód do ominięcia, fale są raczej łagodne, a bystrza występują rzadko i nie są zbyt gwałtowne. Tym, co czyni rafting Dunajcem wyjątkowym, jest odwrotny bieg rzeki oraz spore różnice poziomów, wynoszące nawet 36 metrów!

Rafting Dunajec

z prawdziwym flisakiem!

Niezbędne rzeczy na przebranie:

 

→ koszulka,

→ spodenki,

→ obuwie najlepiej wiązane lub sandały

→ ręcznik

→ w zimne i wietrzne dni kurtkę, najlepiej wodoodporną

Zapewniamy:

 

→ profesjonalny sprzęt (kask, kamizelkę, wiosło),

→ piekę ratownika,

→ wstęp do Pienińskiego Parku Narodowego,

→ informację krajoznawczą,

→ opakowania wodoszczelne na aparaty,

→ przebieralnie po spływie.

Nieodłącznym elementem raftingu Dunajcem jest ciągle żywy folklor flisacki, który ma w tym regionie bardzo bogatą tradycję. Pienińscy flisacy to najczęściej górale pochodzący z okolicznych miejscowości, dlatego doskonale znają wszystkie legendy oraz historie związane z Dunajcem i Pieninami. Ich opowieści pozwalają zerknąć za kurtynę tajemnic, jakie skrywa jeden z najpiękniejszych rejonów Europy! Tym samym spływ Dunajcem pontonem z flisakami to nie tylko pełen wrażeń rafting po Dunajcu, ale także niezapomniana wycieczka krajoznawcza ze wspaniałymi przewodnikami!

Rafting pontonem
Element- góry

→ rafting Dunajec

Spływ pontonem

Rafting na Dunajcu dostępny jest w dwóch wariantach – polskim lub słowackim. Słowacki rozpoczyna się w Majere i kończy w Leśnicy. Spływ Polski to rafting – Szczawnica, który rozpoczyna się w Sromowcach Niżnych, a kończy w Szczawnicy. Sam rafting Dunajec trwa około 2 godzin, wypełnionych świetną zabawą, szczyptą adrenaliny i wyjątkowymi widokami. Uczestnicy spływu Dunajcem mogą podziwiać nie tylko Trzy Korony i wspaniałe ponad 150-letnie drzewa, ale także niezwykle spektakularny przełom Dunajca, gdzie aż 7 zakoli rzeki płynie pomiędzy formacjami skalnymi mierzącymi nawet do 300 metrów wysokości – budzącymi w każdym olbrzymi respekt dla sił matki natury.

Rzeka Dunajec - spływ pontonem

CENA ZAWIERA 

Spływ Dunajcem pontonem – dla dorosłych i dzieci!

→ przejazd komfortowym autokarem lub busem (zależnie od frekwencji)

→ opiekę pilota

→ bilety do Pienińskiego Parku Narodowego

→ bilety na spływ kajakiem/pontonem

→ ubezpieczenie NNW i KL

 

Spływ Dunajcem warto przeżyć w gronie przyjaciół albo wspólnie z rodziną, dzieląc radość i fantastyczne emocje towarzyszące raftingowi na Dunajcu. Dlatego spływ pontonowy Dunajcem to wręcz idealny sposób na rodzinną wycieczkę, której z pewnością żadne dziecko nie zapomni. Równie dobrze będą bawić się dorośli, ponieważ nikt nie pozostaje obojętny na niepowtarzalne piękno przełomu Dunajca i pozostałych cudów Pienin! 

Zapraszamy na rafting Zakopane. Organizujemy zarówno przejazd do Pienińskiego Parku Narodowego na start spływu pontonem, jak i powrót do stolicy polskich Tatr! A oprócz raftingu Dunajcem uczestnicy wycieczki mogą liczyć na jeszcze inne ciekawe atrakcje!

Zapora Czorsztyńska
Ruiny zamku w Niedzicy
Trzy Korony - rafting Dunajec

DLACZEGO WYCIECZKA Z BIUREM OTOTATRY ?

Rezerwacja bez ryzyka 

Rezerwacja bez ryzyka 

 

W przypadku warunków pogodowych, które uniemożliwiają wyjazd i udział w wycieczce, biuro zwraca pieniądze za zakupione bilety ONLINE.

Gwarancja uczciwości

Gwarancja uczciwości

 

Biuro wycieczek jednodniowych OtoTatry to legalnie działająca firma. Organizujemy wycieczki na terenie Polski jak i za granicą. Naszym priorytetem jest zadowolony Klient.

Miłość do natury

Miłość do natury

 

Każdy z nas kocha piękne widoki. Natura i potęga gór to jedne z piękniejszych połączeń, dlatego bez pośpiechu i bez skracania czasu realizujemy każdy punkt wycieczki.

Element- bus

Odbiór z okolic miejsca zakwaterowania i komfort jazdy

 

Odbiór z najbliższego przystanku autobusowego w pobliżu miejsca zakwaterowania (na terenie Zakopanego, Kościeliska). Posiadamy samochody, busy, autokary w bardzo dobrym stanie technicznym, na bieżąco serwisowane i przygotowane do każdych warunków na drodze

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Sprawdź pozostałe atrakcje w Zakopanem.

Element góry

ZOBACZ RÓWNIEŻ

SPŁYW DUNAJCEM

SPACER W KORONACH DRZEW

KRAKÓW I WIELICZKA

 

 

UNIQA
OtoTatry
Instagram

BIURO CZYNNE:

poniedziałek - sobota → 8.00 - 20.00

niedziela → 10.00 - 19.00

ADRES → ul. Kościuszki 25, 34-500 Zakopane

REZERWACJA I INFORMACJE:

Infolinia czynna codziennie → 8.00- 22.00

TELEFON →  +48 665 665 676

E-MAIL →  biuro@ototatry.pl

Facebook
Twitter
Rafting Dunajec na pontonach

aktywnie spędzony dzień na łonie natury

Rafting jest turystyczną odmianą spływu rzecznego, jest on dość popularną, aktywną formą rozrywki na rzece Dunajec, która jest wizytówką Pienin, Szczawnicy oraz Niedzicy. Trasa raftingu, tak samo jak spływ tratwami biegnie wzdłuż granicy polsko-słowackiej w głębokim kanionie wzdłuż takich szczytów jak Sokolica, Trzy Korony.

 

Trasa rafting Dunajec nie jest ani wymagająca ani niebezpieczna. Każdy może wziąć udział, niezależnie od wieku czy też sprawności fizycznej. Odrobinę mocniejszych wrażeń przysparzają bystrza z falami oraz szybko płynące nurty. Na spokojnych zaś odcinkach podziwiać można piękno natury oraz jej bogactwo. Jedna z największych atrakcji Europy. Spływ odbywa się na specjalnie przystosowanych pontonach lub kajakach.

Rafting Dunajec

Rafting na Dunajcu
Element- góry