AXA
Twitter
Facebook

REZERWACJE

I INFORMACJE:

 

+48 665 665 676

 

biuro@ototatry.pl

BIURO CZYNNE:

 

Codziennie

9.00 - 20.00

 

Kościuszki 10

34-500 Zakopane

 

Instagram

PROGRAM

Spacer w koronach drzew - co warto wiedzieć!

 

Wieża widokowa jak oraz chodnik przystosowane są do wjazdu wózków dziecięcych i inwalidzkich.  Szerokość ścieżki to 1,8 m ,a łagodne nachylenie (2-6 %) nie sprawia trudności w przemieszczaniu się po kładce. Wycieczka spacer w koronach drzew przeznaczona jest dla osób w każdym wieku.

 

Dla spacerujących w koronach drzew dostępne są przystanki edukacyjne. Z tablic informacyjnych, które w szczególności przykuwają uwagę najmłodszych można dowiedzieć się różnych ciekawostek, zobaczyć zwierzęta i roślinność  występującą w tatrzańskich lasach. Interesującą atrakcją na kładce są również zabezpieczone przystanki sprawnościowe. Dzięki przejściom przez różne kładki, siatki czy też po ruchomych belkach można poczuć się jak zdobywca!

 

Na ścieżkę w koronach drzew obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt. Dla osób będących na wycieczce ze swoim pupilem przygotowano miejsce z dostępem do wody gdzie bezpłatnie można zostawić zwierzaka.

Ścieżka w Dolinie Bachledy - pierwszy punkt wycieczki

 

 

Długość szlaku to 1234 m., aby do niego dotrzeć możemy w bezpieczny i komfortowy sposób wyjechać nową koleją gondolową bądź dla miłośników pieszych wycieczek dostępna jest ścieżka, która jednak nie należy do najłatwiejszych. Różnorodna nawierzchnia, strome podejścia, a sama trasa ma około 1,5 km długości.

 

Najwyższy punkt ścieżki pozwala nam być aż 24 metry nad ziemią. Na końcu zaś naszej pieszej wędrówki dochodzimy do 32-metrowej wieży widokowej, z której możemy podziwiać szczyty Tatr Bielskich, panoramę Pienin oraz Zamagurze.

 

Dodatkową atrakcją na szczycie jest siatka o powierzchni 88 m2, na której możemy stać i patrzeć na różnicę jaka dzieli nas od ziemi, 32 metrowa przepaść wzbudza sporo emocji. Oczywiście nie każdy musi na nią wejść.

Dla lubiących adrenalinę dostępna jest również 67- metrowa zjeżdżalnia, z której mogą zjechać osoby o wzroście powyżej 120 m, tak zwane zakątki adrenaliny dostępne są dla każdego, kto w bezpiecznych warunkach pragnie poczuć dreszczyk emocji.

SPACER W KORONACH DRZEW - wycieczka w chmurach!

 

 

 

Drewniana ścieżka, po której spacer pozwala nam podziwiać piękno otaczającej nas przyrody znajduje się na granicy Tatrzańskiego i Pienińskiego Parku Narodowego w miejscowości Zdziar w samym środku Doliny Bachledowej na Słowacji. Ten malowniczy szlak oddalony jest od Zakopane zaledwie o 40 km, dlatego spędzając czas w Tatrach warto skorzystać z oferty wycieczek jednodniowych OtoTatry i odwiedzić miejsce z widokiem zapierającym dech w piersiach.

 

Realizujemy bon turystyczny w Zakopanem.

Sprawdź pozostałe atrakcje w Zakopanem.

Wycieczki jednodniowe Zakopane - przeżyj z nami tę przygodę.

 

Zmieniające się pory roku prezentują nam rozmaite widoki, dlatego Oto Tatry organizuje spacer w koronach drzew również zimą, kiedy szczyty świerków pokryte są białym puchem. Ciężko określić, która z tych scenerii jest piękniejsza, niewątpliwie każda na swój sposób oddaje malowniczość krajobrazu.

 

W zależności od sezonu w czasie wolnym możemy :

 

  • pospacerować wokół Jeziora Szczyrbskiego

  • zwiedzić Stary Smokowiec

  • wyjechac koleja naziemna na góre Hrebienok, na której znajduję sie Lodowa Świątynia

Dlaczego wycieczka z OtoTatry?

Spacer w Koronach Drzew z Oto Tatry!

 

Spacer w koronach drzew to jeden z ciekawszych sposobów na poznanie natury w niecodzienny sposób.

Ta 9 godzinna wycieczka zapewni moc atrakcji. Spacer ścieżką w koronach drzew możliwy jest tylko w kilku miejscach na świecie, dlatego wyrusz z OtoTatry i pozwól, aby ten dzień na długo pozostał w Twojej pamięci!

Spacer w Koronach Drzew - chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Zobacz najczęściej zadawane pytania

1. Spacer w Koronach Drzew – ile trwa wycieczka?

 

Spacer Ścieżką w koronach drzew Bachledka trwa od około 2 do 2,5 godziny. Oprócz tego do wycieczki należy doliczyć czas potrzebny na dojazd. Latem dodatkową atrakcją jest przejazd do Szczyrbskiego Jeziora, a zimą do Starego Smokowca, gdzie mają Państwo do dyspozycji 1,5 godziny wolnego czasu.

 

2. Czy dzieci poradzą sobie z przejściem ścieżki w Koronach drzew?

 

Trasa spaceru nie jest trudna i mierzy około 1,5 km, dlatego dzieci nie powinny mieć problemu z jej pokonaniem. Tym bardziej że na samą ścieżkę wjeżdża się wyciągiem, co pozwala zachować siły na dalszą wędrówkę. 

 

3. Na jakiej wysokości znajduje się Ścieżka w koronach drzew?

 

Spacer koronami drzew odbywa się na wysokości 24 metrów nad ziemią, co pozwala cieszyć się pięknym widokiem otaczającej nas natury i koronami drzew znajdującymi się niemal na wyciągnięcie ręki.

 

4. Jaka jest wysokość wieży widokowej?

 

Wieża widokowa stanowiąca część ścieżki w koronach drzew liczy aż 45 metrów. Jest to jeden z piękniejszych punktów widokowych w Karkonoszach. Dodatkową atrakcją jest 50-metrowa zjeżdżalnia, którą można zjechać z wieży.

Rezerwacja bez ryzyka 

 

W przypadku warunków pogodowych, które uniemożliwiają wyjazd i udział w wycieczce, biuro zwraca pieniądze za zakupione bilety ONLINE.

 

Scieżka w koronach drzew - Ścieżka w koronach drzew
Jezioro Szczyrbskie wycieczka - Spacer w koronach drzew

Spacer wokół Jeziora to dobry pomysł na spędzenie czasu wolnego, którego mamy aż 2 godziny. To w zupełności wystarcza na pokonanie dystansu wokół. Obszar ten jest magiczny, poza pięknymi widokami zachwyca również bogactwem roślinności górskiej.

Stary Smokowiec
Pałac Lodowy

Gwarancja uczciwości

 

Biuro wycieczek jednodniowych OtoTatry to legalnie działająca firma. Organizujemy wycieczki na terenie Polski jak i za granicą. Naszym priorytetem jest zadowolony Klient.

 

Odbiór z okolic miejsca zakwaterowania i komfort jazdy

 

Odbiór z najbliższego przystanku autobusowego w pobliżu miejsca zakwaterowania ( na terenie Zakopanego, Kościeliska ). Posiadamy samochody, busy, autokary w bardzo dobrym stanie technicznym, na bieżąco serwisowane i przygotowane do każdych warunków na drodze

 

Miłość do natury !

 

Każdy z nas kocha piękne widoki. Natura i potęga gór to jedne z piękniejszych połączeń, dlatego bez pośpiechu i bez skracania czasu realizujemy każdy punkt wycieczki.

 

Spacer w Koronach Drzew

+ Szczyrbskie Jezioro

Spacer w Koronach Drzew + Jezioro Szczyrbskie

( oferta letnia )

 

1. Wyjazd z Zakopanego i okolic w godzinach porannych

2. Wyjazd kolejką gondolową na szczyt Magury Spiskiej

3. Spacer ścieżką w Koronach Drzew (około 2 h)

4. Przejazd do Szczyrbskiego Jeziora i 2 h czasu wolnego

5. Powrót do Zakopanego w godzinach popołudniowych 

 

 

Dorośli - 70 zł

Dzieci do 10 lat - 65 zł

Dzieci do lat 3 - GRATIS

Spacer w koronach drzew i Stary Smokowiec! Oferta sezonu zimowego!

 

Stary Smokowiec jest najstarszą osadą rekreacyjną znajdującą się u podnóża Tatr Wysokich na Słowacji, jadąc na wycieczkę jednodniową możemy miło i przyjemnie spędzić dzień odwiedzając najpiękniejsze zakątki. Miejsce to urzeka głównie swą scenerią, zielone tereny pośród górskiej oprawy. 

 

W Starym Smokowcu znajdziemy również nowoczesną kolej terenowo-linową , którą w zaledwie 7 minut możemy przemieścić się na górę Hrebienok. Koleją tą w 2008 r jechała również brytyjska królowa Elżbieta II. Dodatkową atrakcją jest też możliwość zjazdu z góry już nie koleją, a sankami! Tor saneczkowy ma aż 2,5 km.

 

Na górze Hrebienok w okresie zimowym możemy podziwiać świątynie wyrzeźbione w lodzie. Co roku bowiem kilkunastu rzeźbiarzy z Czech, Polski, Słowacji, Niemiec oraz Litwy w lodowych blokach tworzy architektoniczne dzieła i za każdym razem motyw przewodni jest inny.

Spacer w Koronach Drzew + Jezioro Szczyrbskie

(oferta sezonu letniego)

 

Szczyrbskie Jezioro położone jest w Tatrach Wysokich, jest drugim co do wielkości jeziorem po stronie słowackiej  i znajduje się na wysokości 1346 m n.p.m. na tak zwanym Szczyrbskim Tarasie. Jezioro to porównywane jest do znanego nam dobrze Morskiego Okna. Leży na podobnej wysokości, jest jednak mniejsze, jego powierzchnia to 19.76 ha.

 

Na południowym brzegu jeziora możemy znaleźć drewniany mostek, przez niektórych nazwany molem. Stojąc na nim możemy przypatrywać się pięknej panoramie Tatr, a w pobliżu znajduje się przystań dla kajaków i łódek, które w 2008 roku powróciły na jezioro. Bowiem przez około 100 lat były atrakcją turystyczną tego miejsca.

 

 

Spacer w Koronach drzew drewniana kładka
Widok na Jezioro - Scieżka w koronach drzew - Ścieżka w koronach drzew

Wyjątkowe połączenie rzeźb lodowych oraz szkła uzupełnione oświetleniem możemy podziwiać codziennie. Lodowa konstrukcja znajduje się pod kopułą o 25 metrowej średnicy. Dzięki specjalnym agregatom w środku utrzymywana jest stała temperatura

 

 

Scieżka w koronach drzew i bogactwo natury.

 

Ta niezwykła podróż wśród koron drzew pozwala nam podziwiać piękno dwóch Parków Narodowych: Tatrzańskiego i Pienińskiego. Głównym powodem utworzenia parków był negatywny wpływ ludzi na przyrodę. Wyjątkowość fauny i flory, która w nich wzrasta zachwyca od setek lat. Długo by wymieniać bogactwo roślin

i drzew która tam występuje.

Ta nietuzinkowa forma podziwiania przyrody przybiera wyjątkową postać dzięki panoramie Tatr, Gorców, Magury Spiskiej, Pienin i Beskidu Sądeckiego.

Spacer w koronach drzew Słowacja
Jezioro Szczyrbskie - Spacer w Koronach Drzew
OtoTatry- logo
Facebook
Instagram
Język angielski
Jezioro Szczyrbskie - Ścieżka w koronach drzew

Dorośli - 70 zł

Dzieci do 10 lat- 65 zł

Dzieci do lat 3 - GRATIS

 

 

Spacer w koronach drzew zimą

(oferta letnia)

(oferta zimowa)

Spacer w koronach drzew

+ Stary Smokowiec

KUP ONLINE

KUP ONLINE

Opiekę

pilota-kierowcy

Ubezpieczenie indywidualne

NNW + KL

Cena obejmuje:

Przejazd klimatyzowanym autokarem lub busem