REZERWACJE

I INFORMACJE:

 

+48 665 665 676

 

biuro@ototatry.pl

BIURO CZYNNE:

 

Codziennie

9.00 - 20.00

 

ul. Kościuszki 10

34-500 Zakopane

 

Autorski program

 

Jesteśmy w stanie zorganizować prywatną wycieczkę  w dowolnej konfiguracji. Wycieczki jednodniowe Zakopane- dostosujemy program każdej z nich do Twoich potrzeb.

 

Punkty odbioru

 

W trosce o naszych Klientów mamy kilkadziesiąt punktów odbioru. Jadąc z nami na wycieczkę można liczyć na odbiór z najbliższego przystanku autobusowego. 

Zniżki dla grup

 

Oferujemy zniżki dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób, Wyjazdy firmowe, grupowe, a nawet rodzinne.

Bezpieczna podróż

 

Rozumiemy jak ważny jest komfort podróży dla każdego z naszych Klientów, dlatego w przypadku osób indywidualnych ubezpieczenie zapewnia Towarzystwo Ubezpieczeń AXA.

 

Komfortowa podróż

 

Oddajemy do dyspozycji  samochody, busy, autokary w bardzo dobrym stanie technicznym, na bieżąco serwisowane i przygotowane do każdych warunków na drodze.
 

Zakup wycieczek przez całą dobę

 

Działamy stacjonarnie, a także online. Wszystkie wycieczki jednodniowe Zakopane można zakupić o dowolnej porze 7 dni w tygodniu.

 

 

Kompleksowa obsługa

 

Uzyskasz wszelkie informacje o wycieczkach krajowych jak i zagranicznych, znajdziesz program każdej z nich. W przypadku pytań odpowiemy na wszystkie za pośrednictwem czatu, telefonu oraz maila.

Wycieczka całodniowa rozpoczyna się w Wadowicach, tam 2 godziny czasu wolnego, następnie przejazd do Auschwitz – Birkenau i zwiedzanie z przewodnikiem największego obozu koncentracyjnego.

Wycieczki jednodniowe Zakopane - Zamek Orawski z przewodnikiem, Jaskinie Demianowskie Wolności,

 na sam koniec czas wolny około 70 minut w pięknym i urokliwym Liptowskim Mikulaszu. 

Jedyny i niepowtarzalny widokowy kulig góralski. Jest to wspaniała okazja do poznania kotliny Zakopiańskiej z trochę innej perspektywy. Kulig rozpoczyna się przy górnej stacji kolejki na Butorowym Wierchu.

Zapraszamy na świetną zabawę z Góralami na szczycie Gubałówki.    Uprzednio podróż dorożką z widokiem na piękną panoramę Tatr. Na miejscu ognisko, pieczenie kiełbasek, przekąski, muzyka góralska na żywo.

Wiedeń stolica Austrii przyciąga turystów bogactwem wielowiekowej tradycji, historii i kultury. Centrum miasta pełne zabytków w 2001 r. zostało wpisane na listę

 dziedzictwa UNESCO.

Budapeszt uznawany jest za jedną

z najpiękniejszych stolic Europy. Zobacz najciekawsze zakątki miasta: plac Bohaterów, zamek Vojdahunyad, bazylika Św. Stefana, a na koniec

 rejs po rzece Dunajec.

Panorama gór pokrytych śniegiem, kulig z pochodniami, poczęstunek, ognisko i do tego muzyka góralska na żywo. Zapraszamy do udziału w kuligach organizowanych na Butorowym Wierchu.

Jaskinia Bielska jest jedną z najczęściej odwiedzanych jaskiń na Słowacji. Tę wycieczkę jednodniową połączyliśmy z Jeziorem Szczyrbskim, które jest drugie co do wielkości po stronie Słowackiej.

Dla miłośników relaksu w wodzie proponujemy wieczorny wyjazd do Term.  Sprawdź ofertę do najlepszych miejsc na Podhalu: Chochołowskie Termy, Aquapark, Termy Szaflar i Gorący Potok .

Termy Zakopane
całoroczna

Oferta wycieczki całodniowj Spacer w Koronach Drzew połączona z Jeziorem Szczyrbskim to świetny pomysł  na organizację dnia na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni, z wyjątkowo 

 piękną panoramą gór.

Spacer w Koronach Drzew wycieczka jednodniowa Zakopane
całoroczna

Wycieczka Spływ Dunajcem uznana jest za jedną z najciekawszych atrakcji.

Do wyboru trzy różne oferty spływu:

- Spływ Dunajcem OtoTatry 

- Spływ Dunajcem Góralski

- Polski Spływ Dunajcem 

Wycieczki jednodniowe Zakopane- chcesz dowiedzieć się więcej ?

 

Zobacz najczęściej zadawane pytania

 

1. Gdzie i w jaki sposób mogę dokonać zakupu biletu?

Bilety można zakupić stacjonarnie bądź na naszej stronie online. Nasze biuro mieści się tuż przy Krupówkach na ulicy Kościuszki 10 i czynne jest codziennie.

 

2. Czy jest tylko kilka punktów odbioru w Zakopanem? Co jeżeli mieszkamy w Białce Tatrzańskiej, musimy dojechać do Zakopanego?

W przypadku większości naszych wycieczek mamy kilkanaście punktów odbioru, dlatego mamy możliwość odebrać Państwa również z Białki Tatrzańskiej, z najbliższego przystanku autobusowego.

 

3. Czy jest możliwość organizacji wycieczki jednodniowej dla grupy indywidualnej w dowolnie wybranym terminie?

Tak, jesteśmy w stanie zorganizować dowolnie wybraną wycieczkę i dostosować ją do potrzeb grupy. Zapytania prosimy kierować na adres mailowy : biuro@ototatry.pl

 

4. Czy można zorganizować wycieczkę prywatną dla mniejszej grupy?

Tak, oprócz autokarów i busów posiadamy również mniejsze pojazdy dla np. 8 osób. To daje nam możliwość organizacji wyjazdu prywatnego dla mniejszej grupy. 

 

Wycieczki jednodniowe Zakopane

poznaj naszą ofertę wycieczek krajowych i zagranicznych

Wycieczki jednodniowe Zakopane - dlaczego oferta biura OtoTatry?

Wycieczki jednodniowe Zakopane i Kopalnia Soli w Wieliczce, a w niej jedyny w Europie podziemny kościoł, następnie Rynek Główny w Krakowie, Wawel, Stare Miasto. Poznaj 

urokliwe miejsca w Polsce. 

 

Kulig Zakopane- wycieczki jednodniowe Zakopane
Spływ Dunajcem wycieczka jednodniowa Zakopane
Jaskinia Bielska
Wycieczka Góralska
Kraków i Wieliczka - wycieczki jednodniowa Zakopane
Wycieczka jednodniowa do Budapesztu
Wiedeń wycieczka jednodniowa Zakopane
Wieczór Góralski
Dookoła Tatr z Zakopanego
Wadowice i Oświęcim

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją wycieczek  jednodniowych krajowych i zagranicznych.  Głównymi produktami firmy OtoTatry są  wycieczki na terenie Podhala, Tatr i Słowacji. Naszą ofertę kierujemy w przede wszystkim do klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Szczególnie polecamy Naszą autorską wycieczkę Góralski Spływ Dunajcem, łączącą tradycyjny spływ  Dunajcem ze zwiedzaniem fabryki  whiskey.

 

Zapraszamy również do naszego biura, które znajduje się tuż przy Krupówkach ul. Kościuszki 10 w Zakopanem. Udzielimy wszelkich potrzebnych informacji dotyczące wycieczek, przedstawimy ofertę i pomożemy w wyborze. Pragniemy bowiem, aby Klienci korzystający z naszych usług byli zadowoleni i z przyjemnością do nas wracali.

Dookoła Tatr

Spacer w Koronach Drzew

Wycieczki jednodniowe Zakopane

poznaj naszą ofertę wycieczek krajowych i zagranicznych

Kulig Góralski z pochodniami

Spływ Dunajcem

Termy Zakopane

Kraków + Wieliczka

Wadowice + Oświęcim

Wiedeń

Budapeszt

Wycieczki jednodniowe Zakopane

poznaj naszą ofertę wycieczek krajowych i zagranicznych

Ubezpieczenie

zapewnia

Kulig Góralski - przejażdzka

Wieczór Góralski

Jaskinia Bielska

Wycieczki jednodniowe Zakopane

Codziennie: 9.00 - 20.00
ul. Kościuszki 10, Zakopane

 Codziennie: 9.00 - 20.00  /  ul. Kościuszki 10, Zakopane  /  tel. +48 665 665 676  /  biuro@ototatry.pl

 

wiosna/lato/jesień
sezon zimowy
sezon letni
sezon letni
sezon zimowy
sezon letni

Doświadczenie i pasja

 

Nasz zespół już od wielu lat prężnie działa w branży transportowej na terenie Polski jak i za granicą. Naszym głównym celem jest zadowolony Klient.

całoroczna
wiosna/lato/jesień
całoroczna 
wiosna/lato/jesień

Opis wycieczki:

 
Wyjazd z Zakopanego w godzinach porannych
(odbiór z miejsc zakwaterowania)
Sprawdź główne punkty odbioru na terenie Zakopanego i okolic