AXA
Twitter
Facebook

REZERWACJE

I INFORMACJE:

 

+48 665 665 676

 

biuro@ototatry.pl

BIURO CZYNNE:

 

Codziennie

9.00 - 20.00

 

Kościuszki 10

34-500 Zakopane

 

Instagram

 

Naszą flagową i uwielbianą przez Turystów formą rozrywki jest Polski Spływ Dunajcem i właśnie tę wycieczkę polecamy rodzinom z dziećmi, dla których przepłynięcie rzeki tratwą to nie lada emocje i powód do radości!

Najfajniejsze jest to, że bon turystyczny Zakopane niejako finansuje Wasze wakacje więc warto z tego skorzystać i poczuć się VIP-em!

Kto i do kiedy ma możliwość podróżowania za bon turystyczny Zakopane? Porcja wiedzy w tym temacie:

 • bon turystyczny Zakopane przysługuje na każde dziecko, któremu przyznano świadczenie rodzinne lub dodatek wychowawczy Rodzina 500+

 • na dziecko z orzeczeniem niepełnosprawności przysługuje bon turystyczny w wysokości 1000 zł,

 • jest ważny do końca marca 2022 roku,

 • w wycieczce musi brać udział dziecko, dla którego przyznany został bon turystyczny Zakopane.

JEDEN BON TURYSTYCZNY ZAKOPANE - NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Co trzeba zrobić, aby umożliwić sobie i najbliższym radosne chwile na Podhalu? Niewiele! Wystarczy aktywować bon turystyczny Zakopane, a to tylko kilka prostych kroków:

 • rejestracja na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS (bon turystyczny Zakopane zostanie dostarczony przez sms lub Email),

 • rezerwacja wybranej wycieczki poprzez kontakt z biurem OtoTatry,

 • podanie numeru swojego bonu w dniu dokonania opłaty (należy też wskazać jaka kwota powinna zostać pokryta przez bon turystyczny).

 

Te kilka kroków dzieli Was od niezapomnianej przygody, którą cała rodzina będzie na pewno wspominać przez długi czas! 

ROZWIEWAMY WĄTPLIWOŚCI

Jeśli jakaś kwestia na temat tego jak funkcjonuje bon turystyczny Zakopane nie jest dla Was jasna, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: +48 665 665 676 lub mailowo: biuro@ototatry.pl

Informacje na temat bonu turystycznego możecie także uzyskać kontaktując się z całodobową infolinią pod numerem: 22 11 22 111 lub mailowo: https://bonturystyczny.gov.pl

 

Kilka ważnych informacji na temat funkcjonowania bonu:

 • bon turystyczny Zakopane może pokryć wypoczynek dzieci z opiekunami. W tej roli mogą wystąpić także dziadkowie - spraw zatem prezent dla dzieci i dziadków z wykorzystaniem tej formy płatności,

 • bon turystyczny Zakopane nie musi być jedyną formą płatności. Jeśli zamówisz kilka wycieczek i ich wartość przekroczy wartość bonu, możesz dopłacić w wygodnej dla Ciebie formie,

 • nie musisz wykorzystać pełnej kwoty za jednym razem! Oznacza to, że możesz płacić swoim bonem kilkukrotnie i w różnych miejscach, dopóki nie wyczerpiesz otrzymanej kwoty.

A największą cechą tego rozwiązania jest jego elastyczność i to, ile może wnieść w nasze życie. Obcowanie z przyrodą, zwiedzanie nowych miejsc, dbanie o zdrowie to bardzo mocne argumenty aby wykorzystać bon turystyczny Zakopane.

Jednak dla większości rodziców, największym szczęściem jest uśmiech i radość dziecka a jak wszyscy wiemy, dzieci kochają zabawę, beztroskę i szaleństwo. Dlatego proponujemy zabrać je do największego w Polsce Parku Rozrywki - Energylandia! Tutaj uśmiechy i szaleństwo nigdy się nie kończą, a przeżyte przygody jeszcze na długi czas pozostaną w opowiadaniach i wspomnieniach rodzinnych.

BON TURYSTYCZNY ZAKOPANE - SZEROKI WACHLARZ MOŻLIWOŚCI

Gdzie możesz zrealizować bon turystyczny?

 • zgodnie z założeniem programu: możesz nim zapłacić za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju.

 • praktycznie: najlepiej u nas! Z OtoTatry nigdy nie będziesz się nudził! Wykorzystaj możliwość, że za nasze wyjątkowe i profesjonalne usługi zapłaci za Ciebie ktoś inny!

Ponieważ z założenia bon turystyczny ma zostać wykorzystany na terenie kraju, gwarantujemy, że pokażemy Wam obszary dalsze niż tylko Podhale.

Pokażmy dzieciom ile nasz kraj ma do zaoferowania i jak wiele jego zakątków zachwyca nie tylko swoim wyglądem czy architekturą, ale także historią. Sprawmy, aby ten program się nie zmarnował. Niech bon turystyczny Zakopane przyniesie naszym pociechom dużo pożytku, nie tylko z radośnie spędzonego czasu ale także ze zdobytej wiedzy.

OtoTatry postanowiło w pełni wykorzystać szansę tej idei i organizuje dla rodzin wycieczki do takich miast jak: Kraków, Wieliczka, Wadowice, Oświęcim, Szczawnica oraz Krynica Zdrój.

Chyba każde dziecko ucieszy się na widok Smoka Wawelskiego i pewnie niechętnie, ale poćwiczy liczenie schodząc po ponad setce schodów do jamy tego potwora. Wiele z naszych pociech nawet nie zda sobie sprawy, że odwiedzając kolejne miasta, odkrywając jego piękne zakątki i ciekawostki, zyska wiele na zdrowiu. Szczególnie odwiedzając kopalnię soli w Wieliczce czy kosztując wód zdrojowych w Krynicy. To jednak my, dorośli odpowiadamy za nasze dzieci i dlatego idealnym wypoczynkiem dla nich będzie skorzystanie z jednej z przedstawionych opcji.

BON TURYSTYCZNY ZAKOPANE - PROMOWANIE POLSKOŚCI

W zamyśle rządzących bon turystyczny Zakopane ma wesprzeć rodziny, które przez pandemię i zmianę sytuacji ekonomicznej niejednokrotnie zmuszone były rezygnować z urlopu. Dzięki temu rozwiązaniu wiele z nich uzyskało możliwość pokazania swoim pociechom jak wspaniała jest Polska.

Zachęcamy, abyście z naszą pomocą pokazali im piękno i możliwości jakie daje pobyt w Zakopanem.

Poza wspomnianym Polskim Spływem Dunajcem, oferujemy szereg możliwości turystycznych, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Rafting, wyprawa na quadach czy wieczór w termach to zdecydowanie propozycje dla miłośników adrenaliny i prędkości. 

A może wśród Twoich bliskich są fani muzyki i tańca? Jeśli tak, to zapraszamy na biesiadę z Góralami i regionalnymi atrakcjami.

SPEŁNIAJ MARZENIA - ZREALIZUJ BON TURYSTYCZNY ZAKOPANE
Bon turystyczny - zakopane
Realizuj bon zakopane
Bon turystyczny - spływ
Bon turystyczny - realizuj
Bon turystyczny - Zakopane
Bon turystyczny - baseny!!

Bon turystyczny Zakopane - Twój bilet do wspaniałej przygody!

Z naszym biurem spędzisz cudowne chwile, które nie muszą Cię nic kosztować. Oferowane przez nas usługi mogą być opłacone przez bon turystyczny Zakopane. Nie wiesz czym on jest? Chętnie udzielimy wszystkich informacji.

Bon turystyczny Zakopane to dopłata do wypoczynku, o którą mogą ubiegać się polskie rodziny posiadające przynajmniej jedno dziecko. Rząd oferuje dla każdej z rodzin bon turystyczny w wysokości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia.

BEZTROSKI CZAS Z RODZINĄ - bon turystyczny Zakopane

Zakopane to miejsce idealne dla rodzin, bo tutaj każde dziecko ma szansę przeżyć jedne z najważniejszych chwil w swoim młodym życiu. Wiele miejsc rozrywki zapewni im dobrą zabawę i moc radości, a otoczenie pięknej przyrody zagwarantuje przypływ sił i energii. To, że bon turystyczny Zakopane umożliwi wypoczynek całej rodzinie to kwintesencja udanych wakacji bo dla dziecka nie ma nic ważniejszego niż czas spędzony z bliskimi.

Bon turystyczny Zakopane
bon turystyczny
OtoTatry- logo
Facebook
Instagram
Język angielski