REZERWUJ WYCIECZKĘ

Instagram
Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Facebook
OtoTatry- logo
TripAdvisor
TripAdvisor
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
OtoTatry- logo
Parking Morskie Oko

PARKING MORSKIE OKO -  GOTOWI DO DROGI?

Jeden z najbardziej znanych, uwielbianych i zjawiskowych punktów turystycznych na mapie Tatrzańskiego Parku Narodowego to Morskie Oko!

Nawet jeśli ktoś jeszcze tam nie był, to zazwyczaj planuje tam być. W bliższej lub dalszej przyszłości. Morskie Oko to perełka, którą trzeba odwiedzić, co najmniej raz w życiu. Zazwyczaj jest to jednak więcej, bo gdy już raz się tu dotrze, ciągle chce się wracać. Choć nie zawsze łatwo znaleźć miejsce parkingowe przy szlaku nad Morskie Oko,

zachętą do wysiłku niech będą oszałamiające widoki, które ujrzeć można już po dotarciu na miejsce! Jest także wiele udogodnień,

z których można skorzystać, ale o tym za chwilę. 

 

Realizujemy bon turystyczny w Zakopanem.

Sprawdź pozostałe atrakcje w Zakopanem.

KILKA SŁÓW O MORSKIM OKU

 

Nie z byle powodu w Zakopanem przygotowano specjalny Parking Morskie Oko. To właśnie ten akwen cieszy się w Tatrach niesłabnącym

zainteresowaniem turystów. Dlaczego? Morskie Oko umiejscowione jest w niezwykłym miejscu, w otoczeniu monumentalnych szczytów, takich, jak: Mięguszowiecki Szczyt Czarny, Mięguszowiecki Szczyt Wielki, Cubryna oraz Mnich. Wszystkie one, majestatycznie odbijają się w tafli jeziora,

co dodaje niesamowitego uroku temu miejscu.  W zależności od pory dnia i roku, kolor tafli wody zmienia się, co sprawia, że miłośnicy gór pragną wracać tu co jakiś czas. To największe tatrzańskie jezioro owiane jest nutą tajemniczości, która przejawia się w licznych legendach związanych z tym miejscem.

Według jednej z nich, Morskie Oko jest bezdenne i łączy się z Adriatykiem. Nie wierzysz?

Pewnie tego nie sprawdzisz, ale przyjedź na parking nad Morskie Oko i już dziś poznaj jego czar!

Morskie Oko
Parking w Morskim Oku

NIE TRAĆ CZASU, KORZYSTAJ Z URLOPU

Morskie Oko zachwyca i jak na każdy wyjątkowy pomnik przyrody przystało, cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów. Co oznacza to w praktyce? Korki, brak miejsc postojowych, niepotrzebny dla Ciebie stres - takie są niestety realia. 

Z nami zapomnisz o tych mankamentach! Pozwól, że zajmiemy się organizacją wycieczki i sprawimy, że Twoje myśli nie będą krążyły wokół tego gdzie zostawić auto i czy aby na pewno jest bezpieczne. Pozostaw samochód w miejscu noclegu i pozwól się nam dowieźć na miejsce! Szybko, wygodnie, zawsze do celu przebędziesz z nami trasę w kierunku Parkingu Morskie Oko! Nasi kierowcy dotrą tam przed wszystkimi!

 

Wiesz, że aby prywatnie móc zaparkować na parkingu w rejonie Morskiego Oko, należy odpowiednio wcześniej zarezerwować miejsce postojowe? Na pewno chcesz o tym myśleć w czasie urlopu? Kolejne telefony czy sprawy do załatwienia to czynności, które wykonuje się w pracy. Podczas pobytu w górach pozwól, że my to za Ciebie zrobimy! Poświęć czas sobie i swoim bliskim, i przygotujcie się na wyprawę, nie martwiąc się o dokonanie rezerwacji miejsca do parkowania w okolicach Morskiego Oka!

PROGRAM

( Parking Morskie Oko + bilet wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego)

 

1. Spotkamy się w umówionym punkcie odbioru w pobliżu Twojego noclegu!

 

2. Dowieziemy na Parking Morskie Oko!

 

3. Wręczymy bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego (TPN)!

 

4. Sprawimy, że zapomnisz o kolejkach, czekaniu i marnowaniu swojego czasu!

ŁATWA DROGA DO BAJECZNYCH WIDOKÓW

 

Zastanawiasz się, jak dotrzeć nad Morskie Oko, skoro otoczone jest górskimi szczytami? Nic łatwiejszego! Parking Morskie Oko to jeden z celów naszej wyprawy, na którą zapraszamy Cię już dziś!

OtoTatry gwarantuje dla Ciebie szereg udogodnień, żebyś przy jak najmniejszym wysiłku mógł zdobywać najpiękniejsze miejsca w Tatrach, w tym między innymi Morskie Oko! Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Jak zwykle wszystko. Zajmiemy się pełną organizacją wyprawy. Zadbamy o:

 

• szybki i komfortowy dojazd na Parking Morskie Oko!

transport z umówionego miejsca w pobliżu Twojego noclegu aż pod sam szlak!

bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego w cenie!

siedzące miejsca w bezpiecznych i klimatyzowanych busach!

• przyjacielską obsługę i profesjonalizm!

Transport do Morskiego Oka
Morskie Oko Zakopane
Morskie Oko Tatry

Wystarczy wsiąść do jednego z naszych komfortowych busów i dotrzeć na Parking Morskie Oko, skąd rozpocznie się jedna z najpiękniejszych wycieczek, która dostarczy Ci niesamowitych wrażeń i emocji. Aktywny wypoczynek połączysz z odkrywaniem urzekających wytworów rodzimej przyrody:

WIDOKI W TRAKCIE WYCIECZKI NA PARKING MORSKIE OKO

CZARNY STAW POD RYSAMI

Miejsce, które znajduje się nieco za Morskim Okiem, ale Ci, którzy zdecydują się do niego dotrzeć, uzyskają niezapomniany widok na Morskie Oko z góry.

CZARNY STAW POD RYSAMI

MORSKIE OKO

Cel wyprawy, wokół którego poprowadzona jest ścieżka, pozwalająca na spacer i obejrzenie tafli krystalicznej wody z każdej strony

Morskie Oko

PONAD 100 LETNIE SCHRONISKO PTTK MORSKIE OKO

Gwarantuje nie tylko pyszne posiłki i nocleg, ale również przytulne miejsca, z których podziwiać można bajeczny widok na Morskie Oko. W schronisku często odbywają się wystawy lokalnych artystów.

Schronisko Morskie Oko

TABLICE INFORMACYJNE I EDUKACYJNE TATRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO

Znajdują się na całej trasie i umożliwiają zapoznanie się z ciekawostkami i informacjami na temat fauny i flory Tatr, a także najznamienitszych panoram tego pasma.

Park Tatrzański

WODOGRZMOTY MICKIEWICZA 

Malownicze i niesamowicie głośne kaskady, utworzone w nurcie potoku Roztoka.

Wodogrzmoty Mickiewicza

KUP ONLINE

DZIECI DO LAT 3 - GRATIS

BILET ULGOWY DO LAT 18 - 25 zł/os.

Jeżeli zastanawialiście się, ile kosztuje bilet na parking nad Morskim Okiem, to tak przedstawia się jego oficjalny cennik: 

BILETY NA PARKING MORSKIE OKO 

Jak dojechać do Morskiego Oka

BILET NORMALNY - 30 zł/ os.

NIEZAPOMNIANY SPACER NAD MORSKIE OKO

 

 

Jeśli lubisz spacery, wybierz na swoją ścieżkę wyjątkowe miejsce. Pozwól, że przyjedziemy po Ciebie i dowieziemy na parking przy wejściu na Morskie Oko, na początek zapierającego dech w piersiach szlaku, wiodącego do tego cudnego jeziora.

 

Trasa rozpoczyna się na parkingu w Palenicy Białczańskiej w rejonie Morskiego Oka. Ma aż 9 km długości, których pokonanie przeciętnie zajmuje ok. 3h. Droga w większości jest asfaltowa, miejscami prowadzi także leśnymi skrótami. Niektórych może początkowo zniechęcać fakt, że trasa wiedzie pod górkę, jednak mijane po drodze piękne pomniki przyrody i niecodzienne zjawiska wynagradzają wszystko i pozwalają zapomnieć o zmęczeniu.

CENA OBEJMUJE: 

FASCYNUJĄCE KRAJOBRAZY W TRAKCIE TRASY NA MORSKIE OKO

Kulig z muzyką góralską

BILET WSTĘPU DO TATRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO (TPN)

Kulig z pochodniami

TRANSPORT BUSEM NAPARKING 
MORSKIE 
OKO - PALENICA BIAŁCZAŃSKA

Transport na kulig

PODĄŻAJ ZA NAMI W STRONĘ SZLAKU OD STRONY PARKINGU MORSKIE OKO - PALENICA BIAŁCZAŃSKA 

Morskie Oko szlak
Morskie Oko bus
Morskie Oko
Dojazd do Morskiego Oka
Morskie Oko taxi
Bilety do Morskiego Oka

TRASA NA PARKING MORSKIE OKO NIEZAPOMNIANĄ PAMIĄTKĄ 

Wyjazd z firmą OtoTatry na Parking Morskie Oko to początek świetnej przygody, a niejednokrotnie pamiątki na całe życie. Z naszych obserwacji wynika, że miejsce to stało się nie tylko pomnikiem przyrody, lecz punktem uwieczniającym ważne wydarzenia z naszego życia. Na szlaku spotkamy:

 
  • Rodziny z dziećmi w każdym wieku - warto zaszczepiać w najmłodszych miłość do natury oraz aktywne formy wypoczynku. W tak wyjątkowym miejscu na pewno jest to łatwiejsze do osiągnięcia

  • Wycieczki szkolne - wycieczki szkolne z noclegiem często odbywają się na Podhalu. Zapewne nie tylko pierwsze nocowanie bez rodziców, ale także długa, piesza wyprawa do Morskiego Oka zapadnie w pamięci młodzieży na długo

  • Nowożeńcy - panie w białych sukniach i panowie w garniturach także są widywani na szlaku. Zdjęcia ślubne nad największym jeziorem w Tatrach robią niesamowite wrażenie

 

Każda osoba, para czy grupa znajdzie miejsce w jednym z naszych busów, jadących na Parking Morskie Oko - Palenica Białczańska. Wystarczy zadzwonić i zarezerwować dogodny termin. O resztę zadbamy my!

Zapraszamy do tworzenia wyjątkowych chwil z naszą firmą!

UNIQA
OtoTatry
Instagram

BIURO CZYNNE:

poniedziałek - piątek → 8.00 - 18.00

ADRES → ul. Kościuszki 25, 34-500 Zakopane

REZERWACJA I INFORMACJE:

Infolinia czynna codziennie → 7.00- 22.00

TELEFON →  +48 665 665 676

E-MAIL →  biuro@ototatry.pl

Facebook
Twitter