AXA
Twitter
Facebook

REZERWACJE

I INFORMACJE:

Infolinia codziennie

7.00-22.00

 

459 595 981

 

biuro@ototatry.pl

BIURO CZYNNE:

 

Poniedziałek - Piątek

9.00 - 17.00

Spyrkówka 7a

34-500 Zakopane

 

 

Instagram

Wyjazd z firmą OtoTatry na Parking Morskie Oko to początek świetnej przygody, a niejednokrotnie pamiątki na całe życie. Z naszych obserwacji wynika, że miejsce to stało się nie tylko pomnikiem przyrody, lecz punktem uwieczniającym ważne wydarzenia z naszego życia. Na szlaku spotkamy:

 
  • Rodziny z dziećmi w każdym wieku - warto zaszczepiać w najmłodszych miłość do natury oraz aktywne formy wypoczynku. W tak wyjątkowym miejscu na pewno jest to łatwiejsze do osiągnięcia

  • Wycieczki szkolne - wycieczki szkolne z noclegiem często odbywają się na Podhalu. Zapewne nie tylko pierwsze nocowanie bez rodziców, ale także długa, piesza wyprawa do Morskiego Oka zapadnie w pamięci młodzieży na długo

  • Nowożeńcy - panie w białych sukniach i panowie w garniturach także są widywani na szlaku. Zdjęcia ślubne nad największym jeziorem w Tatrach robią niesamowite wrażenie

 

Każda osoba, para czy grupa znajdzie miejsce w jednym z naszych busów, jadących na Parking Morskie Oko - Palenica Białczańska. Wystarczy zadzwonić i zarezerwować dogodny termin. O resztę zadbamy my!

Zapraszamy do tworzenia wyjątkowych chwil z naszą firmą!

TRASA NA PARKING MORSKIE OKO NIEZAPOMNIANĄ PAMIĄTKĄ 

Bilety do Morskiego Oka
Morskie Oko taxi
Dojazd do Morskiego Oka
Morskie Oko
Morskie Oko bus
Morskie Oko szlak

PODĄŻAJ ZA NAMI W STRONĘ SZLAKU OD STRONY PARKINGU MORSKIE OKO - PALENICA BIAŁCZAŃSKA 

Transport na kulig

TRANSPORT BUSEM NAPARKING 
MORSKIE 
OKO - PALENICA BIAŁCZAŃSKA

Kulig z pochodniami

BILET WSTĘPU DO TATRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO (TPN)

Kulig z muzyką góralską

FASCYNUJĄCE KRAJOBRAZY W TRAKCIE TRASY NA MORSKIE OKO

CENA OBEJMUJE: 

NIEZAPOMNIANY SPACER NAD MORSKIE OKO

 

 

Jeśli lubisz spacery, wybierz na swoją ścieżkę wyjątkowe miejsce. Pozwól, że przyjedziemy po Ciebie i dowieziemy na parking przy wejściu na Morskie Oko, na początek zapierającego dech w piersiach szlaku, wiodącego do tego cudnego jeziora.

 

Trasa rozpoczyna się na parkingu w Palenicy Białczańskiej w rejonie Morskiego Oka. Ma aż 9 km długości, których pokonanie przeciętnie zajmuje ok. 3h. Droga w większości jest asfaltowa, miejscami prowadzi także leśnymi skrótami. Niektórych może początkowo zniechęcać fakt, że trasa wiedzie pod górkę, jednak mijane po drodze piękne pomniki przyrody i niecodzienne zjawiska wynagradzają wszystko i pozwalają zapomnieć o zmęczeniu.

BILET NORMALNY - 30 zł/ os.

Jak dojechać do Morskiego Oka

BILETY NA PARKING MORSKIE OKO 

Jeżeli zastanawialiście się, ile kosztuje bilet na parking nad Morskim Okiem, to tak przedstawia się jego oficjalny cennik: 

BILET ULGOWY DO 18 R.Ż - 25 zł/os.

DZIECI DO LAT 3 - GRATIS

KUP ONLINE

Wodogrzmoty Mickiewicza

WODOGRZMOTY MICKIEWICZA 

Malownicze i niesamowicie głośne kaskady, utworzone w nurcie potoku Roztoka.

Park Tatrzański

TABLICE INFORMACYJNE I EDUKACYJNE TATRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO

Znajdują się na całej trasie i umożliwiają zapoznanie się z ciekawostkami i informacjami na temat fauny i flory Tatr, a także najznamienitszych panoram tego pasma.

Schronisko Morskie Oko

PONAD 100 LETNIE SCHRONISKO PTTK MORSKIE OKO

Gwarantuje nie tylko pyszne posiłki i nocleg, ale również przytulne miejsca, z których podziwiać można bajeczny widok na Morskie Oko. W schronisku często odbywają się wystawy lokalnych artystów.

Morskie Oko

MORSKIE OKO

Cel wyprawy, wokół którego poprowadzona jest ścieżka, pozwalająca na spacer i obejrzenie tafli krystalicznej wody z każdej strony

CZARNY STAW POD RYSAMI

CZARNY STAW POD RYSAMI

Miejsce, które znajduje się nieco za Morskim Okiem, ale Ci, którzy zdecydują się do niego dotrzeć, uzyskają niezapomniany widok na Morskie Oko z góry.

WIDOKI W TRAKCIE WYCIECZKI NA PARKING MORSKIE OKO

Wystarczy wsiąść do jednego z naszych komfortowych busów i dotrzeć na Parking Morskie Oko, skąd rozpocznie się jedna z najpiękniejszych wycieczek, która dostarczy Ci niesamowitych wrażeń i emocji. Aktywny wypoczynek połączysz z odkrywaniem urzekających wytworów rodzimej przyrody:

Morskie Oko Tatry
Morskie Oko Zakopane
Transport do Morskiego Oka

ŁATWA DROGA DO BAJECZNYCH WIDOKÓW

 

Zastanawiasz się, jak dotrzeć nad Morskie Oko, skoro otoczone jest górskimi szczytami? Nic łatwiejszego! Parking Morskie Oko to jeden z celów naszej wyprawy, na którą zapraszamy Cię już dziś!

OtoTatry gwarantuje dla Ciebie szereg udogodnień, żebyś przy jak najmniejszym wysiłku mógł zdobywać najpiękniejsze miejsca w Tatrach, w tym między innymi Morskie Oko! Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Jak zwykle wszystko. Zajmiemy się pełną organizacją wyprawy. Zadbamy o:

 

• szybki i komfortowy dojazd na Parking Morskie Oko!

transport z umówionego miejsca w pobliżu Twojego noclegu aż pod sam szlak!

bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego w cenie!

siedzące miejsca w bezpiecznych i klimatyzowanych busach!

• przyjacielską obsługę i profesjonalizm!

1. Spotkamy się w umówionym punkcie odbioru w pobliżu Twojego noclegu!

 

2. Dowieziemy na Parking Morskie Oko!

 

3. Wręczymy bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego (TPN)!

 

4. Sprawimy, że zapomnisz o kolejkach, czekaniu i marnowaniu swojego czasu!

PROGRAM

( Parking Morskie Oko + bilet wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego)

 

Morskie Oko zachwyca i jak na każdy wyjątkowy pomnik przyrody przystało, cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów. Co oznacza to w praktyce? Korki, brak miejsc postojowych, niepotrzebny dla Ciebie stres - takie są niestety realia. 

Z nami zapomnisz o tych mankamentach! Pozwól, że zajmiemy się organizacją wycieczki i sprawimy, że Twoje myśli nie będą krążyły wokół tego gdzie zostawić auto i czy aby na pewno jest bezpieczne. Pozostaw samochód w miejscu noclegu i pozwól się nam dowieźć na miejsce! Szybko, wygodnie, zawsze do celu przebędziesz z nami trasę w kierunku Parkingu Morskie Oko! Nasi kierowcy dotrą tam przed wszystkimi!

 

Wiesz, że aby prywatnie móc zaparkować na parkingu w rejonie Morskiego Oko, należy odpowiednio wcześniej zarezerwować miejsce postojowe? Na pewno chcesz o tym myśleć w czasie urlopu? Kolejne telefony czy sprawy do załatwienia to czynności, które wykonuje się w pracy. Podczas pobytu w górach pozwól, że my to za Ciebie zrobimy! Poświęć czas sobie i swoim bliskim, i przygotujcie się na wyprawę, nie martwiąc się o dokonanie rezerwacji miejsca do parkowania w okolicach Morskiego Oka!

NIE TRAĆ CZASU, KORZYSTAJ Z URLOPU

Parking w Morskim Oku
Morskie Oko

KILKA SŁÓW O MORSKIM OKU

 

Nie z byle powodu w Zakopanem przygotowano specjalny Parking Morskie Oko. To właśnie ten akwen cieszy się w Tatrach niesłabnącym

zainteresowaniem turystów. Dlaczego? Morskie Oko umiejscowione jest w niezwykłym miejscu, w otoczeniu monumentalnych szczytów, takich, jak: Mięguszowiecki Szczyt Czarny, Mięguszowiecki Szczyt Wielki, Cubryna oraz Mnich. Wszystkie one, majestatycznie odbijają się w tafli jeziora,

co dodaje niesamowitego uroku temu miejscu.  W zależności od pory dnia i roku, kolor tafli wody zmienia się, co sprawia, że miłośnicy gór pragną wracać tu co jakiś czas. To największe tatrzańskie jezioro owiane jest nutą tajemniczości, która przejawia się w licznych legendach związanych z tym miejscem.

Według jednej z nich, Morskie Oko jest bezdenne i łączy się z Adriatykiem. Nie wierzysz?

Pewnie tego nie sprawdzisz, ale przyjedź na parking nad Morskie Oko i już dziś poznaj jego czar!

Jeden z najbardziej znanych, uwielbianych i zjawiskowych punktów turystycznych na mapie Tatrzańskiego Parku Narodowego to Morskie Oko!

Nawet jeśli ktoś jeszcze tam nie był, to zazwyczaj planuje tam być. W bliższej lub dalszej przyszłości. Morskie Oko to perełka, którą trzeba odwiedzić, co najmniej raz w życiu. Zazwyczaj jest to jednak więcej, bo gdy już raz się tu dotrze, ciągle chce się wracać. Choć nie zawsze łatwo znaleźć miejsce parkingowe przy szlaku nad Morskie Oko,

zachętą do wysiłku niech będą oszałamiające widoki, które ujrzeć można już po dotarciu na miejsce! Jest także wiele udogodnień,

z których można skorzystać, ale o tym za chwilę. 

 

Realizujemy bon turystyczny w Zakopanem.

Sprawdź pozostałe atrakcje w Zakopanem.

PARKING MORSKIE OKO -  GOTOWI DO DROGI?

Parking Morskie Oko
OtoTatry- logo