AXA
Twitter
Facebook

REZERWACJE

I INFORMACJE:

 

+48 665 665 676

 

biuro@ototatry.pl

BIURO CZYNNE:

 

Codziennie

9.00 - 20.00

 

Kościuszki 10

34-500 Zakopane

 

Instagram

 

PROGRAM

 ( Parking Morskie Oko + bilet wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego)

 

 

1. Odbierzemy Cię z umówionego punktu w pobliżu Twojego noclegu!

 

2. Dowieziemy na parking Morskie Oko!

 

3. Wręczymy bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego!

 

4. Sprawimy, że zapomnisz o kolejkach, czekaniu i marnowaniu swojego czasu!

Wyjazd z firmą OtoTatry na parking Morskie Oko to początek świetnej przygody, a niejednokrotnie pamiątki na całe życie. Z naszych obserwacji wynika, że miejsce to stało się nie tylko pomnikiem przyrody, lecz punktem uwieczniającym ważne wydarzenia z naszego życia. Na szlaku spotkamy:

 
  • Rodziny z dziećmi w każdym wieku - warto zaszczepiać w najmłodszych miłość do natury oraz aktywne formy wypoczynku. W tak wyjątkowym miejscu na pewno jest to łatwiejsze do osiągnięcia

  • Wycieczki szkolne - wycieczki szkolne z noclegiem często odbywają się na Podhalu. Zapewne nie tylko pierwsze nocowanie bez rodziców, ale także długa, piesza wyprawa do Morskiego Oka zapadnie w pamięci młodzieży na długo

  • Nowożeńcy - panie w białych sukniach i panowie w garniturach także są widywani na szlaku. Zdjęcia ślubne nad największym jeziorem w Tatrach robią niesamowite wrażenie

 

Każda osoba, para czy grupa znajdzie miejsce w jednym z naszych busów, jadących na parking Morskie Oko. Wystarczy zadzwonić i zarezerwować dogodny termin. O resztę zadbamy my!

Zapraszamy do tworzenia wyjątkowych chwil z naszą firmą!

 

 

Morskie Oko niezapomnianą pamiątką 

 

Kulig Zakopane góry
Kulig przez las
Kulig przez las
Kulig przez las
Kulig przez las
Kulig przez las
Kulig przez las
Kulig przez las
Panorama Tatr - kulig w Zakopanem
Kulig saniami 8- osobowymi
Kulig w saniach
Kulig widokowy

PARKING MORSKIE OKO - galeria zdjęć

Transport na kulig

Transport do Morskiego Oka

Kulig z pochodniami

Bilet wstępu do TPN

Kulig z muzyką góralską

Niezapomniane widoki

Cena obejmuje: 

Niezapomniany spacer do Morskiego Oka

 

 

Jeśli lubisz spacery, wybierz na swoją ścieżkę wyjątkowe miejsce. Pozwól, że przyjedziemy po Ciebie i dowieziemy do parking Morskie Oko, na początek zapierającego dech w piersiach szlaku, wiodącego do tego cudnego jeziora.

 

Trasa rozpoczyna się w Palenicy Białczańskiej i ma aż 9 km długości, których pokonanie przeciętnie zajmuje ok. 3h. Droga w większości jest asfaltowa, miejscami prowadzi także leśnymi skrótami. Niektórych może początkowo zniechęcać fakt, że trasa wiedzie pod górkę, jednak mijane po drodze piękne pomniki przyrody i niecodzienne zjawiska wynagradzają wszystko i pozwalają zapomnieć o zmęczeniu.

Kulig saniami

Dorośli - 

 

Dzieci do lat 10 - 

 

Dzieci do lat 3 - GRATIS

Poronin
KULIG

Parking Morskie Oko 

Kulig

KUP ONLINE

Wystarczy wsiąść do jednego z naszych komfortowych busów i dotrzeć na parking Morskie Oko, skąd rozpocznie się jedna z najpiękniejszych wycieczek, która dostarczy Ci niesamowitych wrażeń i emocji. Aktywny wypoczynek połączysz z odkrywaniem urzekających wytworów rodzimej przyrody:

 

 

Wodogrzmoty Mickiewicza - Malownicze i niesamowicie głośne kaskady, utworzone w nurcie potoku Roztoka.

 

 

 

Tablice informacyjne i edukacyjne Tatrzańskiego Parku Narodowego - znajdują się na całej trasie i umożliwiają zapoznanie się z ciekawostkami i informacjami na temat fauny i flory Tatr, a  także najznamienitszych panoram tego pasma.

 

 

 

Ponad 100 letnie Schronisko PTTK Morskie Oko - gwarantuje nie tylko pyszne posiłki i nocleg, ale również przytulne miejsca, z których podziwiać można bajeczny widok na Morskie Oko. W schronisku często odbywają się wystawy lokalnych artystów.

 

 

 

Morskie Oko - cel wyprawy, wokół którego poprowadzona jest ścieżka, pozwalająca na spacer i obejrzenie tafli krystalicznej wody z każdej strony. 

 

 

 

Czarny Staw pod Rysami - miejsce, które znajduje się nieco za Morskim Okiem, ale Ci, którzy zdecydują się do niego dotrzeć, uzyskają niezapomniany widok na Morskie Oko z góry.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIDOKI W TRAKCIE WYCIECZKI

Zakopane- góry
Kulig z kapelą góralską na żywo

Wiesz, że aby prywatnie móc zaparkować na parking Morskie Oko, należy odpowiednio wcześniej zarezerwować miejsce postojowe? Na pewno chcesz o tym myśleć w czasie urlopu? Kolejne telefony czy sprawy do załatwienia to czynności, które wykonuje się w pracy. Podczas pobytu w górach pozwól, że my to za Ciebie zrobimy! Poświęć czas sobie i swoim bliskim i przygotujcie się na wyprawę nad Morskie Oko!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Morskie Oko zachwyca i jak na każdy wyjątkowy pomnik przyrody przystało, cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów. Co oznacza to w praktyce? Korki, brak miejsc postojowych, niepotrzebny dla Ciebie stres - takie są niestety realia. 

Z nami zapomnisz o tych mankamentach! Pozwól, że zajmiemy się organizacją wycieczki i sprawimy, że Twoje myśli nie będą krążyły wokół tego gdzie zostawić auto i czy aby na pewno jest bezpieczne.

Zostaw auto w miejscu noclegu i pozwól się nam dowieźć na miejsce! Szybko, wygodnie, zawsze do celu, na parking Morskie Oko! Nasi kierowcy dotrą tam przed wszystkimi!


  NIE TRAĆ CZASU, KORZYSTAJ Z URLOPU

Kulig Zakopane - Tatrzańśki
Kulig Tatrzański

KILKA SŁÓW O MORSKIM OKU

 

 

Nie z byle powodu w Zakopanem przygotowano specjalny parking Morskie Oko. To właśnie ten akwen cieszy się w Tatrach niesłabnącym zainteresowaniem turystów. Dlaczego? Morskie Oko umiejscowione jest w niezwykłym miejscu, w otoczeniu majestatycznych szczytów jak Mięguszowiecki Szczyt Czarny, Mięguszowiecki Szczyt Wielki, Cubryna oraz  Mnich. Wszystkie one, majestatycznie odbijają się w tafli jeziora, co dodaje niesamowitego uroku temu miejscu.

W zależności od pory dnia i roku, kolor tafli wody zmienia się, co sprawia, że miłośnicy gór pragną wracać tu co jakiś czas.

To największe tatrzańskie jezioro owiane jest nutą tajemniczości, która przejawia się w licznych legendach związanych z tym miejscem.

Według jednej z nich, Morskie Oko jest bezdenne i łączy się z Adriatykiem. Nie wierzysz? Pewnie tego nie sprawdzisz, ale przyjedź na parking Morskie Oko i już dziś poznaj jego czar!

Jeden z najbardziej znanych, uwielbianych i zjawiskowych punktów turystycznych na mapie Tatrzańskiego Parku Narodowego to Morskie Oko! Nawet jeśli ktoś jeszcze tam nie był, to zazwyczaj planuje tam być. W bliższej lub dalszej przyszłości. Morskie Oko to perełka, którą trzeba odwiedzić, co najmniej raz w życiu. Zazwyczaj jest to jednak więcej, bo gdy już raz się tu dotrze, ciągle chce się wracać.

 

Choć nie zawsze łatwo znaleźć parking Morskie Oko, zachętą do wysiłku niech będą oszałamiające widoki, które ujrzeć można już po dotarciu na miejsce! Jest także wiele udogodnień, z których można skorzystać, ale o tym za chwilę. 

 

 

Realizujemy bon turystyczny w Zakopanem.

Sprawdź pozostałe atrakcje w Zakopanem.

NAPRZÓD, DO MORSKIEGO!

Kulig Zakopane
OtoTatry- logo
Facebook
Instagram
Język angielski

ŁATWA DROGA DO BAJECZNYCH WIDOKÓW

 

Zastanawiasz się, jak dotrzeć nad Morskie Oko, skoro otoczone jest górskimi szczytami? Nic łatwiejszego! Parking Morskie Oko to jeden z celów naszej wyprawy, na którą zapraszamy Cię już dziś!

 

OtoTatry gwarantuje dla Ciebie szereg udogodnień, żebyś przy jak najmniejszym wysiłku mógł zdobywać najpiękniejsze miejsca w Tatrach, w tym między innymi Morskie Oko!

 

Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Jak zwykle wszystko. Zajmiemy się pełną organizacją wyprawy. Zadbamy o:

 

  • Szybki i komfortowy dojazd do parking Morskie Oko!

  • Transport z umówionego miejsca w pobliżu Twojego noclegu aż pod sam szlak!

  • Bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego w cenie!

  • Siedzące miejsca w bezpiecznych i klimatyzowanych busach!

  • Przyjacielską obsługę i profesjonalizm!