wycieczki jednodniowe OtoTatry Zakopane

REZERWUJ WYCIECZKI

Instagram
Facebook
Facebook
Facebook
Instagram
Facebook
OtoTatry- logo
TripAdvisor
TripAdvisor
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
OtoTatry- logo

BRAMA W GORCE: JEDYNA TAKA ŚCIEŻKA W POLSCE

Pierwsze i jedyne centrum przyrodniczo-edukacyjne w Polsce, jest już dostępne w ofercie wycieczek jednodniowych! Gorczański Park Narodowy widziany z trzech poziomów! Takie cuda tylko z nami, dostępne przez cały rok! Miejsce, jakiego jeszcze nie było oraz spacer, który gwarantuje niebiańskie widoki, sportowe doznania i dużą dawkę pożytecznej wiedzy. Gorce - przepiękne pasmo Beskidu Zachodniego podziwiane z koron drzew, a także tajniki przyrody ukazane w podziemiach tutejszych lasów!

 

Brama w Gorce to zdecydowany HIT jeśli chodzi o aktywne spędzanie wolnego czasu.

 

Realizujemy bon turystyczny w Zakopanem.

Sprawdź pozostałe atrakcje w Zakopanem.

NOWOCZESNY PRZEKAZ WŚRÓD DZIKIEJ PRZYRODY

 

 

Brama w Gorce to jedyny w Polsce punkt turystyczny, w którym zastosowane rozwiązania techniki idealnie wkomponowują się w otaczającą dziewiczą przyrodę i ułatwiają poznanie jej od środka. W pawilonach edukacyjnych przygotowano bowiem ekspozycje multimedialne, warsztatowe, a nawet salę kinową, w której dzięki ciekawym ekranizacjom będzie można zapoznać się z fauną i florą Gorczańskiego Parku Narodowego.

Brama w Gorce - wyjazd z Zakopanego
Brama w Gorce Polska - atrakcja turystyczna na Podhalu

BRAMA W GORCE - MIEJSCE, GDZIE DRZEMIE PRZYGODA

JAK WYGLĄDA BRAMA ? PROGRAM WYCIECZKI JEST TAK ZORGANIZOWANY, ABY DOSTARCZYĆ NASZYM KLIENTOM JAK NAJWSPANIALSZYCH PRZEŻYĆ, W JAK NAJWIĘKSZYM KOMFORCIE!

PROGRAM WYCIECZKI

1. Odbiór z okolic miejsca zakwaterowania w godzinach porannych ( Zakopane i okolice)

2. Wyjazd ciuchcią ,, Ekspres "  ( ok. 30 minut)

3. Zwiedzanie Bramy w Gorce od 2 do 2,5 h ( ścieżka w koronach drzew o długości około 1300 metrów, 2 wieże widokowe, podziemny tunel)

4. Transfer powrotny

KREATYWNIE I Z DUCHEM CZASU

Otaczający teren wyróżnia się doskonałym przygotowaniem na wizyty turystów. Tutaj nie można mówić o nudzie! Architektura tego miejsca zachwyca już z daleka. Spacer gwarantuje niezapomniane wrażenia i pamiątki w postaci fantastycznych ujęć fotograficznych.

Najważniejsze i innowacyjne w porównaniu z istniejącymi już ścieżkami jest to, że Brama proponuje Spacer nie tylko w koronach drzew! Przygotowana przez Gospodarzy ścieżka wiedzie w górę, aż po wierzchołki drzew, następnie po ziemi aż do podziemnego tunelu. Na każdym poziomie zwiedzania czekają specjalne punkty, z których czerpać można garściami:

 

  2 wieże widokowe to możliwość podziwiania cudownych pejzaży górskich i leśnych. Tylko Brama w Gorce może pochwalić się kawiarnią w punkcie widokowym. Już żadna kawa nie będzie smakowała tak, jak wypita w tym miejscu

 

place zabaw (rekreacji przyrodniczej) poprzez zastosowanie innowacyjnych urządzeń zachęcają nawet najmłodszych Gości do edukacji

 

wielofunkcyjna sala kinowa - film w środku lasu? Brama w Gorce daje nawet taką możliwość

 

pawilon edukacyjno-przyrodniczy - każdy, kto poza pięknymi widokami i aktywną formą wypoczynku chce odświeżyć swoje informacje w zakresie przyrody lub poznać tajniki Gorczańskiego Parku Narodowego, będzie zachwycony tym miejscem. Tu natura wychodzi naprzeciw człowieka i ukazuje swoje tajniki. 

TRADYCYJNIE I SMACZNIE

Na miejscu dostępna jest restauracja, która zachwyca smacznymi, lokalnymi daniami. Po odbyciu spaceru z koron drzew aż do podziemi, możliwość zjedzenia tradycyjnego posiłku nabiera dużego znaczenia. Brama w Gorce może pochwalić się także własną Bacówką, która oferuje tradycyjne produkty regionalne, a wizytę w niej umilą mieszkające tu owce.

Kup bilet- kulig

WYCIECZKI SZKOLNE

 

Chętnie zorganizujemy wyjazd dla młodzieży szkolnej. Najbardziej owocna nauka odbywa się przecież przez praktykę.

Kup bilet- kulig

ZAKOCHANI

 

Brama w Gorce gwarantuje możliwość wypicia kawy i skosztowania potraw przy niezapomnianych widokach.

Wyjątkowy kulig

RODZINY Z DZIEĆMI

 

Niesamowite widoki, ekspozycje, możliwość zabawy i obejrzenia filmów edukacyjnych to gwarancja udanego dnia całej rodziny.

Transfer komfortowym busem

MIŁOŚNICY GÓR

 

Niezależnie od wieku na pewno z chęcią odbędą lekcję powtórkową z przyrody. Tym bardziej, że odbywa się ona w bajecznym miejscu.

KOGO ZAINTERESUJE BRAMA W GORCE?

Każdego, bo zwyczajnie ma wiele do zaoferowania. W naszej ofercie wycieczki jednodniowe Zakopane, stawiamy na opcję all inclusive. Brama w Gorce zdecydowanie temu odpowiada.

KUP ONLINE

DZIECI DO LAT 3 - GRATIS

BILET ULGOWY DO 10 R.Ż. - - zł

BILET NORMALNY - - zł

BRAMA W GORCE

Brama w Gorce wyjazd na atrakcję

SPACEREM SPOD NIEBA AŻ DO PODZIEMI

 

W miejscowości Waksmund, być może niewielu znanej lecz niezwykle urokliwej i cichej, powstało unikalne miejsce - Centrum Przyrodniczo-Edukacyjne Brama w Gorce. Uwielbiany spacer w koronach drzew to tylko jedna z atrakcji tej wycieczki. Kilometrowa przechadzka w obłokach, nad szumiącym potokiem Mały Kowaniec zachwyci miłośników przyrody, którzy z 2 wież widokowych będą mogli podziwiać piękną panoramę lasów i gór. Jednak kolejne punkty przekonają o tym, ile to miejsce ma do zaoferowania.

 

Z samych szczytów drzew Brama sprowadza nas aż do podziemi. Tutejsza ścieżka zapozna nas z życiem codziennym górskich zwierząt. Przygotowane w tunelu podziemnym prezentacje zachwycają swoją naturalnością i łatwością przekazu. Pawilony przyrodniczo-edukacyjne to specjalne miejsca, w których czekają wyjątkowe i wspaniale odwzorowane ekspozycje służące poszerzaniu wiedzy o Gorcach, ich historii i kultury.

WYJAZD CIUCHCIĄ
"EKSPRES"

Kulig z muzyką góralską

OPIEKĘ PILOTA - KIEROWCY

BILETY NA SCIEŻKĘ BRAMY W GORCE

TRANSPORT W OBIE STRONY KLIMATYZOWANYM AUTOKAREM LUB BUSEM

Transport na kulig

CENA OBEJMUJE: 

BRAMA W GORCE - GALERIA ZDJĘĆ

BRAMA W GORCE - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W PIGUŁCE

Centrum Edukacyjno-Przyrodnicze brama w Gorce to aż 6 hektarów nowocześnie zagospodarowanych gruntów w dolinie Potoku Mały Kowaniec, które pozwalają na nowo odkryć piękną faunę i florę tutejszej okolicy. Otulina Gorczańskiego Parku Narodowego to miejsce z niesamowitym potencjałem, które z pewnością zachwyci wielbicieli przyrody. Ścieżka ma długość około 1,3 kilometra. Jest to trasa, którą każdy, niezależnie od wieku i formy jest w stanie przebyć. Także najmłodsi oraz osoby poruszające się na wózku inwalidzkim mogą swobodnie przemieszczać się po ścieżce.

 

Atrakcja Brama w Gorce to idealna alternatywa turystyczna dla osób, które na Podhalu szukają czegoś więcej niż stoki narciarskie, spacery po Krupówkach czy kąpiele w basenach termalnych. Nieodkryte jeszcze trasy Gorczańskiego Parku Narodowego będą wymarzonym miejscem spacerów dla spragnionych dziewiczej przyrody osób. Ciekawostką jest fakt, że nowo powstała Brama w Gorce pozwoli zapanować nad pozbawionym dyscypliny poruszaniem się po lasach tutejszego parku. Dzięki jej istnieniu przybyli Goście będą mogli bezpiecznie i z dbałością o gorczańską faunę i florę przemieszczać się po najciekawszych zakątkach jakie oferuje to miejsce. Wizyta tutaj to przyjemność i pożyteczna lekcja szacunku dla natury.

UNIQA
OtoTatry
Instagram

BIURO CZYNNE:

poniedziałek - piątek → 9.00 - 19.00

ADRES → ul. Kościuszki 25, 34-500 Zakopane

REZERWACJA I INFORMACJE:

Infolinia czynna codziennie → 7.00- 22.00

TELEFON →  +48 665 665 676

E-MAIL →  biuro@ototatry.pl

Facebook
Twitter
Brama w Gorce