AXA
Twitter
Facebook

REZERWACJE

I INFORMACJE:

 

+48 665 665 676

 

biuro@ototatry.pl

BIURO CZYNNE:

 

Codziennie

9.00 - 20.00

 

Kościuszki 10

34-500 Zakopane

 

Instagram

FAQ

Quady Zakopane - chcesz dowiedzieć się więcej?

 1. Czy aby skorzystać z wycieczki quadem trzeba mieć prawo jazdy?

 

„Quady Zakopane” to doskonała rozrywka dla każdego, kto ma prawo jazdy.  Przed wyruszeniem w trasę przewodnik sprawdza, czy kierowca posiada odpowiednie uprawnienia. Prawo jazdy nie jest wymagane od osoby, która jest pasażerem (quady dwuosobowe). To oznacza, że na wycieczkę „quadem Zakopane” można zabrać nawet dziecko. Należy jednak pamiętać, że odpowiedzialność za pasażera ponosi kierowca.

 

 1. Zakopane Quady – z jaką prędkością poruszają się pojazdy?

 

Nasze quady są nowoczesne i wytrzymałe. Ich moc to 40 km, a maksymalna prędkość - 60 km/h. Ponadto, pojazdy posiadają także OC i są zarejestrowane, dzięki czemu można legalnie przemieszczać się nimi drogami publicznymi.

 

 1. Kto odpowiada za uszkodzenia quada?

 

Odpowiedzialność za pojazd spada na kierowcę, ponieważ przewodnik nie jest w stanie przypilnować każdego uczestnika. W momencie, kiedy quad zostaje uszkodzony, klient ponosi koszty naprawy. Zniszczenie pojazdu jest praktycznie niemożliwe, jeśli uczestnik wyprawy stosuje się do uwag instruktora.

 

 1. „Quady Zakopane” – gdzie zaczyna się wyprawa?

 

Nasze podróże rozpoczynają się przy ul. Kościuszki 43 w Poroninie. W ramach zakupionego biletu istnieje możliwość skorzystania z transferu. Punkty poboru z Zakopanego i okolic można znaleźć w linku: https://ototatry.pl/punkty-odbioru.

 

 1. „Quady Zakopane” cennik – gdzie kupić bilety i ile za nie zapłacę?

 

Bilety na wycieczkę „Quady Zakopane” można kupić online. Wcześniej, przynajmniej 24 godziny przed planowanym wyjazdem, należy zarezerwować pojazdy. Aby to zrobić, wystarczy zadzwonić pod numer +48 665 665 676.

Jeśli chodzi o cenę, te kształtują się następująco:

 • „OPCJA FUN” – quady: jednoosobowy - 250 zł, dwuosobowy - 350 zł, czas wyprawy: godzina + transfer

 • „OPCJA ACTIVE” – quady: jednoosobowy – 450 zł, dwuosobowy – 550 zł, czas wyprawy: dwie godziny + transfer

 

 1. Czy oferta jest sezonowa czy całoroczna?

 

Wyprawy na quadach organizujemy przez cały rok, niezależnie od tego czy pada śnieg lub deszcz, czy świeci słońce. Jeśli ktoś uzna jednak, że warunki atmosferyczne są niedogodne, nie ma problemu z przełożeniem wycieczki na inny termin.

 

 1. Zakopane – quady. Jak się ubrać na wyprawę?

 

Strój powinien być dostosowany do warunków panujących na zewnątrz. Jeśli jest zimno, należy się ubrać ciepło. Gdy pada deszcz, można wypożyczyć u nas specjalne, ochronne stroje. Koszt to 20 zł/ sztuka. Dzięki temu jazda „quadem Zakopane” będzie przyjemniejsza, ponieważ stroje chronią zarówno przed deszczem, jak i błotem.

 

Realizujemy bon turystyczny w Zakopanem.

Sprawdź pozostałe atrakcje w Zakopanem.

 

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Wyprawy na quadach Zakopane – trasy oraz zasady

Każdy turysta może indywidualnie wybrać trasę z przewodnikiem. Oferujemy trasy terenowe, jak i widokowe, a dla spragnionych wrażeń - mieszane. OPCJA FUN na 1h jest tylko w terenie. Podczas podróży turyści pokonują dystans od 12 do 15 km w zależności od poziomu swojej jazdy. OPCJA ACTIVE to trasa na 2h, przebiegająca między innymi przez drogi publiczne.

 

Podróż rozpoczyna się na ul. Kościuszki 43 Poronin. Przed rozpoczęciem wycieczki przewodnik sprawdza prawo jazdy kierowcy quada. Przy wyborze pojazdu dla dwóch osób kierowca może zabrać dowolną osobą towarzyszącą, nawet dziecko. Należy jednak pamiętać, że za osobę towarzyszącą odpowiada kierowca.

 

Istnieje także możliwość przełożenia wycieczki ze względu na warunki atmosferyczne bez żadnych konsekwencji. 

 

Oferta wycieczek kładami Zakopane jest całoroczna, bez względu czy pada śnieg, deszcz czy też świeci słońce.  Warto to uwzględnić podczas rezerwowania terminu. Co ciekawe, klienci bardzo często wybierają złe warunki atmosferyczne jako dogodny czas na przejażdżkę.

 

Przed każdym wyjazdem następuje oczywiście instruktaż z obsługi quada oraz klient jest informowany o tym jak jechać i w jaki sposób zachowywać się podczas jazdy.

 

Od miejsca startu jest około 2km prostej drogi, w celu obycia się turysty z quadem. Dodatkowo 2km od startu znajduje się "tor" do jazdy, dzięki czemu klienci bez doświadczenie mogą poćwiczyć jazdę quadem.

 

Podczas całej podróży kładem przewodnik obserwuje i czuwa nad innymi uczestnikami, żeby wszystko przebiegało bez problemu. Trasa jest idealna dla każdego, niezależnie od posiadanych umiejętności. Warto jednak pamiętać iż bywają bardziej wymagające odcinki. 

Wyprawy na quadach - ubiór

Aby przyjemnie spędzić całą wycieczkę na quadach Zakopane należy zadbać o ubranie. Powinno być ono dostosowane do warunków, jakie panują na zewnątrz. Gdy jest zimno, należy ubrać się ciepło. Natomiast gdy pada i trasy będą błotniste, oferujemy specjalne stroje przeciwdeszczowe, które można u nas wypożyczyć za 20zł sztuka. Dzięki temu kierowca wraz z pasażerem nie przemokną oraz nie pobrudzą swojej odzieży. Oferowane stroje chronią zarówno przed deszczem, jak i błotem. Każdy klient dostaje również od nas bezpłatnie kask i rękawiczki ochronne.

 

Wyprawy na quadach Zakopane są tak zorganizowane, aby turyści czerpali przyjemność z każdej minuty jazdy po leśnych i górskich trasach.

Zakopane Quady

Quady Zakopane - cennik

Cennik wypraw quadami obejmuje transfer oraz podróż quadem, w zależności od wybranej opcji oraz ilości osób opłaty wynoszą:

 

 

 1. OPCJA FUN: 1 godzina + transfer: quad 1 osobowy = 250 zł / quad 2 osobowy = 350 zł

 2. OPCJA ACTIVE: 2 godziny + transfer: quad 1 osobowy = 450 zł / quad 2 osobowy = 550 zł

 

Dla naszych klientów przygotowaliśmy nowoczesne i wytrzymałe quady o mocy 40 km, oraz maksymalnej prędkości 60 km/h. Oferowane modele są jedno, bądź dwuosobowe. Każdy quad posiada także ubezpieczenie OC oraz jest zarejestrowany, dzięki czemu można się na nim przemieszczać po drogach publicznych.

 

Za quada odpowiada kierowca, gdyż przewodnik nie jest w stanie pilnować każdego uczestnika. W wypadku uszkodzenia maszyny klient ponosi koszty naprawy. Jeśli jednak klient stosuje się do zaleceń instruktora, uszkodzenia quadu nie zdarzają się. 

Wyprawy na quadach Zakopane
Wyprawy na quadach Zakopane
Wycieczki quadami Zakopane

Wycieczki quadami Zakopane

OtoTatry oferują swoim klientom dwie opcje wypraw quadami tj.:

 

 • OPCJA FUN: 1 godzina + transfer

 • OPCJA ACTIVE: 2 godziny + transfer

 

Każda z wycieczek zawiera odbiór turystów z Zakopanego i Kościeliska. Natomiast pozostałe lokalizacje są do indywidualnego uzgodnienia. Zazwyczaj grupy uwzględniają max 8 osób plus instruktor. Istnieje jednak możliwość zorganizowania  większej liczby uczestników.

QUADY ZAKOPANE

Doskonała rozrywka dla każdego!

Wiele osób ceni sobie uprawianie sportów ekstremalnych na świeżym powietrzu. Z tego względu quady Zakopane wydają się doskonałym pomysłem na spędzenie aktywnie urlopu w otoczeniu lasów, gór i świeżego powietrza. Za pomocą quadu bez trudu można przemieszczać się po leśnych ścieżkach i podziwiać dziką przyrodę. Co więcej, ekstremalne trasy dają mnóstwo radości oraz adrenaliny.

Quady Zakopane
OtoTatry- logo
Facebook
Instagram
Język angielski